5 dakikada magazin turu (30 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

30 Mart 2021, Salı 08:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sevgiliye poz

Sevgiliye poz

İlginç renkler deneyen Ece Seçkin saçını en son mora boyatmıştı. Yeni imajıyla farklı fotoğraflar paylaşmaya devam eden popçunun son karesi Instagram’da büyük beğeni topladı. Ece Seçkin, pazar tembelliği yaparken sevgilisi Çağrı Terlemez’e poz verdi. Üç yıldır birlikte olan çift eylülde evlenmeyi planlıyor.

Nünü kıpır kıpır

Nünü kıpır kıpır

Nükhet Duru (Nünü) ‘Kapıldım Gitti’ şarkısını kliplendirdi. Bir Arnavut halk şarkısını Şebnem Sungur’un yazdığı sözler ve Cenk Erdoğan’ın düzenlemesiyle seslendiren Nükhet Duru’ya çekimlerde ekip arkadaşları eşlik etti. Murad Küçük’ün yönettiği klipte Nükhet Duru her zamanki gibi kıpır kıpırdı. Neşesi ve enerjisiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Dede Şensoy

Dede Şensoy

Hamile olduğu haberini sosyal medya hesabından paylaşan Müjgan Ferhan Şensoy önceki gün Cihangir’deydi. Birkaç gün sonra bebeğinin cinsiyetini öğreneceğini söyleyen Şensoy, babası Ferhan Şensoy’a müjdeyi vermek için Bodrum’a gittiklerini söyledi. “Babam uzun zamandır Bodrum’da yaşıyor. Ayaklarında bir sıkıntısı vardı ama şu anda iyi” diyen Şensoy babasının dede olacağını duyunca çok sevindiğini ifade etti.

Hakan KIRARSLAN

Holi Belçim

Holi Belçim

Belçim Bilgin, Fransız 7000 dergisi için poz verdi. Hintlilerin birbirlerine toz boya atarak eğlendiği Holi Festivali’nin konsept alındığı çekimde Belçim Bilgin’in her yeri boya oldu. Geçen pazar ve dün kutlanan festival, iyiliğin kötülüğe karşı zaferini, sevgiyi ve bağışlayıcılığı temsil ediyor.

Çekirdek aile

Çekirdek aile

Oyuncu çift Ahu-Suat Sungur, sosyal medyadaki renkli paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Ahu Sungur’un kedisi Müjgan hamileydi. Geçtiğimiz günlerde dört yavrusu oldu. Ahu Sungur kedileri alıp eşi Suat Sungur ve oğulları Ege ile poz verdi. Bu kareyi de “Benim güzel çekirdek ailem” notuyla paylaştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uyurgezer Wilma Elles!