5 dakikada magazin turu (30 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

30 Mayıs 2020, Cumartesi 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Maske anne işi

Maske anne işi

Pelin Karahan, Nişantaşı’nda alışveriş turuna çıktı. “Maskenizi nereden aldınız?” sorusuna “Almadım. Hiçbir yerde bulamazsınız. Çünkü annem Nural Koçyiğit kıyafetime özel tasarladı. Onun yaptığı maskeleri kullanıyorum” yanıtını verdi. Oyuncu dün de Instagram’daki takipçi sayısının 4 milyona yükselmesini balonlarla kutladı.

Ali KESER

Aşı için Nişantaşı’na

Aşı için Nişantaşı’na

2002 Dünya Güzeli Azra Akın 4 yıllık sevgisi Atakan Koru ile Ağustos 2017’de evlenmiş, Kasım 2018’de oğlu Demir’e kavuşmuştu. Azra Akın önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Kucağında da bebeği vardı. Eski kraliçe, “Mecburen dışarı çıktık. Demir’in aşı olması gerekiyordu” diye konuştu.


Çocuklara seslendi

Çocuklara seslendi

Çevre ve iklim değişimi konularına olan hassasiyeti ile tanınan Özge Özpirinçci, çocuklara su tasarrufunun önemini anlatan bir animasyonu seslendirdi. Oyuncu, bu projeden elde ettiği gelirin tamamını Haluk Levent’in yönettiği, doğaya, hayvana ve insanlara değer katan çalışmaları bulunan Ahbap Derneği’ne bağışladığını açıkladı.

5 yıl ne çabuk geçti

5 yıl ne çabuk geçti

Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar 2010’da dizi film ‘Karadağlar’ın setinde başlayan aşklarını 2015’te nikah masasına taşımıştı. 2017’de de oğulları Can dünyaya gelmişti. Dün çiftin 5’inci evlilik yıldönümüydü. Çocukları ile birlikte kutladılar. Burak Sağyaşar, “İyilikler hep seninle ve Canımız ile olsun” dedi. Hatice Şendil 5 yılın çok çabuk geçtiğini, aşklarının ilk günkü gibi devam ettiğini söyledi.

Abla-kardeş bir örnek

Abla-kardeş bir örnek

Mehmet Hanif’in eşi Burcu Hanif (Erdemli) ile Özcan Karamahmutoğlu’nun eşi Begüm kardeş. Karantina nedeniyle fazla görüşemeyen kardeşler önceki gün Bebek’teydi. Üzerlerindeki ceketlerin bir örnek olması dikkatlerden kaçmadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deren Talu, Baran Tınaz'la yeni bir aşka yelken açtı