5 dakikada magazin turu (30 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

30 Nisan 2021, Cuma 07:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
CANIM AİLEM

CANIM AİLEM

Eser-Berfu Yenenler çifti iki yıllık beraberliğin ardından 2019’da evlenmiş, kısa süre sonra oğulları Kuzey doğmuştu. İki numara Mete’ye de bir ay önce kavuşmuşlardı. Mutlu bir aile hayatı olan çift dün hep birlikte poz verdi. Bu kareyi Instagram’da paylaşan Berfu Yenenler “Çok kalp” notunu düştü. Eşi Eser Yenenler de “Ben daha çok” diye cevap verdi.

YENİ YAŞINDA COVID-19’UN BİTMESİNİ DİLEDİ

YENİ YAŞINDA COVID-19’UN BİTMESİNİ DİLEDİ

Derin Mermerci’nin geçen çarşamba doğum günüydü. Pandemi nedeniyle haliyle dışarıda eğlence düzenlemedi. Boğaz’daki yalısında ikizleri ile birlikte kutlama yaptı. Deyim yerindeyse evi çiçek bahçesine döndü, telefonu gün boyunca hiç susmadı. Derin Mermerci pastasının mumlarını üflerken COVID-19’un bitmesini ve herkese sağlık diledi.

İTALYA ONLARI KONUŞUYOR

İTALYA ONLARI KONUŞUYOR

Yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rafael Cemo Çetin tam bir kaykay tutkunu. Haftanın neredeyse beş günü Beşiktaş meydanında şov yapıyor. Kendisi gibi kaykaycı dostlarından oluşan bir grubu var: ‘Yıllar Ziyan’. Ece Sükan, İtalyan L’uomo Vogue için grupla özel çekim yaptı. Kısa film tadındaki videoyu Fatih Yılmaz yönetti. Ece Sükan sanat yönetmenliğine ve styling’e imza attı. İstanbul’un tarihi semtlerinde çekilen video, İtalya’da büyük yankı uyandırdı.

TEKNEDEN KORONA MESAJI

TEKNEDEN KORONA MESAJI

Melisa Sözen ile sevgilisi Harun Tekin koronavirüse yakalanmış ve tedavi görmüşlerdi. Çift, hastalığı atlatır atlatmaz soluğu Ege sahillerinde aldı. Mavi yolculuğa çıktılar. Melisa Sözen tekneden yaptığı paylaşımda “Bu fotoğrafta görmüş olduğunuz ikili COVID’ı sağ salim geride bıraktı. Doktorumuz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına yürekten teşekkür ederiz. Tüm hastalara acil şifalar diliyor ve bu günleri geride bırakmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 30 Nisan Koç, Aslan, Yay ve diğer burç yorumları