5 dakikada magazin turu (31 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

31 Mart 2021, Çarşamba 08:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Site bahçesinde piknik

Site bahçesinde piknik

Sıra dışı açıklamaları ile sık sık gündeme gelen Aynur Aydın önceki gün güneşi görünce oturduğu sitenin bahçesine çıktı. Piknik yapmak istedi. Her şey yolunda gidiyordu ki, aniden yağmur başladı. Aynur Aydın pikniğe daha sonra devam etti.

1 yaşına bastı

1 yaşına bastı

2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile ile Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil, Haziran 2019’da mutluluğa imza atmıştı. Mart 2020’de kızları Eda dünyaya gelmişti. Minik Eda’nın önceki gün doğum günüydü. Çift, yeni taşındıkları Çubuklu Vadi Konakları’ndaki evlerinde bebeklerinin birinci yaşını aile arasında kutladı.

Akşama kadar alışveriş

Akşama kadar alışveriş

İbrahim Çelikkol önceki gün İstinyePark’taydı. Yanında da eşi Mihre Çelikkol vardı. Oğulları Ali’yi bakıcısına bırakan çift, baş başa mağazaları dolaştı. Çiftin alışverişi akşama kadar devam etti

Ailece yendiler

Ailece yendiler

İpekyol Yönetim Kurulu Üyesi Nejdet Ayaydın çocukları Yağmur, Doruk ve eşi Emel Ayaydın ile COVID-19’a yakalanmıştı. Tüm aile karantinaya girmiş, tedavi görmüştü. Zorlu süreç bitti. Nejdet Ayaydın “Çok şükür bu korona belasını yendik. Allah beterinden korusun” açıklamasını yaptı.

Hoş geldin bebek

Hoş geldin bebek

Siren Ertan ile iş insanı Ersin Kayalar sanata pek meraklı. Boğaz manzaralı evlerinde birçok ressamın eseri var. Siren Ertan son olarak Haluk Akakçe’nin fotoğrafta gördüğünüz devasa tablosunu satın aldı. Evinin salonuna koydu. Neredeyse tüm duvarı kapladı. Instagram’da paylaştığı fotoğrafın altına “Hoş geldin bebek! Bizim için yaratılmış gibisin” yazan Siren Ertan “Bu zor dönemde Türk tasarımcıları olduğu gibi Türk sanatçıları da desteklemek lazım” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlayda Alişan'ın 25 yaş felsefesi