5 dakikada magazin turu (31 Ocak 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

31 Ocak 2020, Cuma 13:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
25’lik Demet

25’lik Demet

Demet Evgar (40) dün Instagram’da nostalji rüzgarı estirdi. 2005’te henüz 25 yaşındayken Marie Claire dergisine verdiği pozları paylaştı. Oyuncu bu karelerin altına, “İlk profesyonel dergi çekimim” yazdı. Takipçileri ise “Şimdi daha güzelsin” yorumunu yaptı.

Durmak bilmedi

Durmak bilmedi

Betül Demir önceki gece Ulus’taki Chin Chin’de sahne aldı. Göz kamaştıran kırmızı deri elbisesiyle çıktığı sahnede tam not aldı. Hem dans etti, hem şarkı söyledi. Betül Demir‘ Devlerin Aşkı’ başta olmak üzere ‘Aslan Payı’, ‘Hop Dedik’ ve ‘Bütün Gece’ gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Serdar Ortaç, Türkan Şoray’a benzerliği ile dikkat çeken Caroline Yılmaz’ın ‘Canı Sağ olsun’ şarkısının klibinde kamera karşısına geçti. Popçu,“Caroline 10 numara müzisyen. Yazıyor, besteliyor ve söylüyor. Annem de onu çok sevdi. Hatta özel bir şarkı besteledi” dedi. Caroline Yılmaz da “14 Şubat’ı Serdar ile birlikte geçireceğiz”diyerek espri yaptı

Nergis Kumbasar önceki gün Mehmet Ali Erbil’den olan kızı Yasmin Erbil ile Bebek’teydi. Anne kızın neşesi yerindeydi. Nergis Kumbasar, “Mehmet Ali çok güçlüdür, yakında iyileşecek” diye konuştu. Yasmin Erbil de “Babamın vasiyetini yazdığı söyleniyor ama öyle bir şey yok” dedi.

Ali KESER

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sıla’nın eşi Hazer Amani merak edilen soruları cevapladı