5 dakikada magazin turu (4 Şubat 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

04 Şubat 2020, Salı 08:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Aynur Aydın: Pantolonu evde unuttum

Aynur Aydın: Pantolonu evde unuttum

Aynur Aydın, önceki gece Kıbrıs Girne’deki Chamada adlı kulüpte konser verdi. Mayo ile sahneye çıkan şarkıcı “Pantolonumu evde unuttum. Böyle tarz yaptım. Tabii ki bunu sokakta giyemeyiz. Bunlar sahne için. Kendimi iyi hissediyorum” dedi.

Çorap Güzeli: Burcu Esmersoy

Çorap Güzeli: Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy defileler ve görsel şovların yapılacağı ‘LINEXPO İstanbul İç Giyim ve Çorap Fuarı’nın açılışında sunulucuk yapacak. Yarın başlayıp 8 Şubat’a kadar devam edecek fuar İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Esmersoy’un sunum sırasında renkli bir şova da imza atacağı söyleniyor.

Emina Jahovic patron oluyor

Emina Jahovic patron oluyor

Mustafa Sandal’dan Haziran 2018’de boşanan şarkıcı Emina Jahovic ticarete atılıyor. Kozmetik sektörüne soyunan Emina; ruj, rimel, fondöten gibi makyaj ürünleri çıkaracak. Markanın adı; Yamina olacak.


Emina Jahovic, “Ürünlerim hem mağazalarda, hem internette satılacak. Sırbistan’da da şubeler açacağız. Mayıs ayında tanıtım yapacağım” diye konuştu.


Emina, İvana Sert, Siren Ertan, Merve Boluğur gibi daha önce bu sektöre giren ünlülere rakip olacak.

Ece Yosmaoğlu'nun iğne korkusu estetiğe engel

Ece Yosmaoğlu'nun iğne korkusu estetiğe engel

Ece Yosmaoğlu, 2007’de evlendiği, çocukları Arya (11), Lila (7) ve Elya’nın (4) babası müzisyen Ozan Doğulu’dan 2018 yazında boşanmıştı. 31 yaşındaki Ece Yosmaoğlu, formunu nasıl koruduğunu şöyle anlattı:


“Haftada 3-4 gün spor yapıyorum. Hem pilates, hem de kick boks. Ayrıca ağırlık da çalışıyorum.”


Ece Yosmaoğlu iğneden korktuğu için de cerrahi müdahale gerektirecek estetik işlemlere hiç sıcak bakmadığını söyledi.

Yağmur Tanrısevsin'in en büyük hayali: Seramik okulu açmak

Yağmur Tanrısevsin'in en büyük hayali: Seramik okulu açmak

Yağmur Tanrısevsin önceki gün bir arkadaşı ile Zincirlikuyu Zorlu AVM’deydi. Çocuk Festivali etkinliğinde Tohum Otizm Vakfı yararına öğrencilere seramik yapmayı öğretti. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu olan oyuncu, “Arkadaşım Aynur ile seramik okulu açma projemiz var. Üzerinde çalışıyoruz. İnşallah hayalimiz gerçek olacak” diye konuştu.

Semiramis Pekkan köpeği ile alışverişte

Semiramis Pekkan köpeği ile alışverişte

Semiramis Pekkan önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Yanında da “Dünyalar kadar seviyorum, bebeğim gibi” dediği Poodle cinsi köpeği Tina vardı. Birlikte alışveriş yaptılar. Semiramis Pekkan’ın evinde iki köpeği daha var.


POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İrem Helvacıoğlu’nun sevgilisi taksiyle kaçtı