5 dakikada magazin turu (4 Temmuz 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

04 Temmuz 2020, Cumartesi 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yeni aşk

Yeni aşk

Adı daha önce İrem Sak ve Didem Soydan ile anılan fotoğrafçı Erdi Doğan önceki gün Instagram'da sunucu Asena Atalay ile bir kare paylaştı. Ardından Asena da hikayesinde Erdi Doğan'ı etiketledi. İkilinin yeni bir aşka yelken açtığı ve birlikte tatile çıktıkları konuşuluyor.

'Evde dünya savaşı çıkar zannettim'

'Evde dünya savaşı çıkar zannettim'

Ferhat Göçer, ‘Evden Eve’ programında Kadir Çetin’in konuğu oldu, ilginç açıklamalar yaptı. Karantina döneminde bir ay boyunca evde tavana baktığını, sonra ‘Ağır Yaralı’ şarkısını yazdığını söyledi. Ferhat Göçer sevgilisi Ömür Gedik’e dair de şunları söyledi:

“12 yıldır birlikteyiz. Neredeyse her hafta en az bir kavgamız olurdu. Ben bu dönemde evde dünya savaşı çıkar zannettim. Aksine hiç kavga etmedik. Çocuk düşünseydik, şimdi 12 yaşındaydı. Öncelikle kadının istemesi lazım. Bizim evde 25 hayvanımız var.”

2 dizi 1 reklam

2 dizi 1 reklam

Hamdi Alkan’ın Canan Hoşgör’den olan kızı Zeynep Alkan, pandemi sürecini üniversite eğitimi aldığı Hollanda-Amsterdam’da sevgilisi Wesyley Pabis ile geçirmişti. Uçuşlar başlar başlamaz Türkiye’ye gelen aşıkların tatili devam ediyor. Zeynep Alkan bu sürede iki dizi, bir de reklam filmi teklifi aldı.

Önce hijyen

Önce hijyen

Şarkıcı Cerem Onurluer önceki gün Bodrum Bardakçı Koyu’ndaki Azka Otel’in plajında görüntülendi. Sosyal mesafe kurallarına uyduğu görülen şarkıcı gözlerden uzak bir yerde güneşlenirken sık sık eline dezenfektan sıktı. Bir süre sonra kendini Bodrum’un serin sularına bıraktı. Düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çekti.

Kraliçenin felsefesi

Kraliçenin felsefesi

2019 Türkiye 2. Güzeli Bilgi Aydoğmuş, Instyle dergisine verdiği röportajda şunları söyledi:

“Hayat felsefem şu; Latince ‘Memento Mori’. Yani ‘Ölümü Hatırla’ demek. Bu söz bana fani olduğumu, anın değerini bilmem gerektiğini hatırlatıyor. Kulağıma kötü değil, anlamlı geliyor. Bana cesaret ve güç veriyor.”

Bebek provası

Bebek provası

Son günlerde babası İbrahim Tatlıses ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Dilan Çıtak önceki gün sevgilisi Levent Dörter ile Nişantaşı’ndaydı. Bir arkadaşının bebeğini sevmeye öpmeye doyamadı. Tabii yine maske takmamıştı. Görenler; ‘Kucağına yakıştı’ yorumununda bulundu. Dilan Çıtak ve Levent Dörter evlilik hazırlıkları yapıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oğuzhan Koç ile İbrahim Büyükak'tan Ozan Güven'e tepki