5 dakikada magazin turu (5 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

05 Mart 2021, Cuma 08:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Aşı değil iş

Aşı değil iş

Meryem Uzerli’nin çocuklarıyla Türkiye’ye koronavirüs aşısı olmak için geleceği şeklinde haberler çıkmıştı. İddialara cevap veren oyuncu mart sonunda Türkiye’ye tek başına geleceğini ve üç-dört gün kalacağını söyledi. Uzerli, POSTA Gazetesi’ne yaptığı açıklamada proje ve iş görüşmeleri için İstanbul’u ziyaret edeceğini, COVID-19 aşısını ise yaşadığı Almanya’da yaş sırası gelince olacağını belirtti.

Defne artık büyüdü

Defne artık büyüdü

1995 Miss Turkey Güzeli Sinem Güven 2005’te evlendiği, kızı Defne’nin babası Murat Ersönmez’den 2015’te boşanmıştı. Geçen çarşamba Defne’nin doğum günüydü. Sinem Güven 13 yaşına basan kızı için evlerinde mini parti verdi. Kutlamada Sinem’in 2017’den beri aşk yaşadığı Berent Akdemir de vardı. Eski kraliçe, sevgilisiyle kızının iyi anlaşmasından çok mutlu.

En pahalı pasta

En pahalı pasta

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu 2 Mart’ta torunu Alin’in yeni yaşını kutlamıştı. Önceki akşam da kendi doğum günüydü. 67 yaşına basan Ali Ağaoğlu’nun pastası da çok özeldi. 1 milyon dolarlık banknot şeklindeydi. İş insanı mumları üflerken “Hayatımda yediğim en pahalı pasta” diyerek espri yapmayı da ihmal etmedi.

Siren Ertan geçen kasımda eşi Ersin Kayalar ile birlikte koronaya yakalanmıştı. Sosyetik modacı, yeni kontrollü normal sürecin başlamasıyla önceki gün soluğu Boğaz’da aldı. Bebek sahilinde hem yürüyüş yaptı, hem de “Bıçkın delikanlı” dediği köpeği ‘Sir’ü gezdirdi

Aşka aşığım

Aşka aşığım

45. sanat yılını kutlayan Yeliz çarpıcı açıklamalar yaptı. Aşka aşık olduğunu söyleyen şarkıcı “Yoğun yaşıyorum aşık olunca. Gelgelelim bu yoğunluğu hak edecek insan bulmakta zorlanıyorum. Herkes sahte” dedi. 2015’te kaybettiğimiz Kayahan’a aşkın ötesinde bir sevgi duyduğunu açıklayan Yeliz “Sabahlara kadar çok sohbetimiz oldu. Aramızda duygusal anlamda hiçbir yakınlaşma olmadı” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerden, Bitlis paylaşımı: Çok üzgünüm