5 dakikada magazin turu (5 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

05 Mayıs 2020, Salı 08:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Güzelliğin zirvesi

Güzelliğin zirvesi

Twitter’da “Yeşilçam’ın gelmiş geçmiş en güzel kadını kim?” tartışması yeniden alevlendi. Gülşen Bubikoğlu için 6 bin 110 tweet atıldı. 65 yaşındaki oyuncu, birçok ünlü meslektaşını geride bıraktı.

İşte yorumlardan bazıları:

■ Efsane güzel.

■ Şiir gibi kadın.

■ Bu konu tartışmaya kapalı.

'3'ü annede 2'si bende'

'3'ü annede 2'si bende'

Demet Özdemir bahçesinde bulduğu yeni doğmuş iki kediyi sahiplendi. Yavrulara süt içiren oyuncu, “Anne kedi 5 yavrusundan üçünü yanında götürebildi. İkisi bende” dedi.

Evli ve aşık

Evli ve aşık

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile oyuncu eşi Şükran Ovalı’nın Instagram’da paylaştıkları aşk pozlarına beğeni yağdı.

Sevginin en güçlü hali

Sevginin en güçlü hali

İngiltere’de yaşayan milli futbolcu Cenk Tosun, 2016’da Ece Akgündüz ile evlenmişti. 2018’de oğlu Arden, 2019’da kızı Alin dünyaya gelmişti. Dün çiftin evlilik yıldönümüydü. Çocukları ile birlikte kutladılar. Ece Tosun, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafların altına “Yol yormuyorsa, yoldaşındandır. İki yavrumuzla bu sene daha güzel. Sevginin en güçlü hali” yazdı.

Dizi gibi klip

Dizi gibi klip

Şarkıcılığa soyunan Bergüzar Korel, Aykut Gürel prodüktörlüğünde hazırladığı albümünde sözü Aydın Ünsal, müziği Yıldırım Gürses imzalı ‘Son Mektup’ parçasını seslendirmişti. İkinci oğlu Han’a hamileyken çektiği klip nihayet gün ışığına çıktı. Klipte eşi Halit Ergenç’in yanı sıra Onur Büyüktopçu, Beyza Şekerci, Engin Hepileri, Merve Dizdar, Miray Daner ve Boran Kuzum gibi isimler de var.

Ünlüleri takipten çıktı

Ünlüleri takipten çıktı

Kalust Şalcıoğlu böbreğindeki ağrı nedeniyle hastanelik oldu. Yapılan tetkiklerde taş tespit edilince Amerikan Hastanesi’nde ameliyat edildi. Koronavirüs testi ise negatif çıktı. Hastalığı ile ilgili sosyal medyada paylaşımlar yapan Kalust Şalcıoğlu, kendisine geçmiş olsun mesajı yazmayan 147 ünlü oyuncu ve şarkıcıyı listesinden sildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Övüç: Nur Yerlitaş benim Murat Övüç olma sebebim