5 dakikada magazin turu (5 Mayıs 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz...

05 Mayıs 2021, Çarşamba 09:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ŞARKILAR TAMAM SIRA OYUNCULUKTA

ŞARKILAR TAMAM SIRA OYUNCULUKTA

Rafet El Roman’ın şarkıcı kızı Su El Roman, Instagram’da takipçilerinin sorularını cevapladı. Şu an 3 Türkçe 3 de İngilizce şarkısının hazır olduğunu ve klip çekeceğini söyleyen Su “İçime sinen bir teklif gelirse oyunculuk yapmak istiyorum. Henüz profesyonel bir şekilde kamera önünde denemiş olmasam da, Jennifer Lopez gibi hem müzik hem de oyunculuk çok güzel olurdu” dedi.

DOLGUDAN SONRA

DOLGUDAN SONRA

Çağla Şıkel bugüne kadar estetiği olmadığını söyleyip “Botoks yaptırıyorum. Cildim için maske, krem, serum aklınıza ne gelirse kullanıyorum” demişti. Şıkel’in önceki gün Instagram’da paylaştığı fotoğrafta yüzündeki şişkinlik dikkat çekti. Dolgu yaptırdığı söylenen Şıkel’in iki yanağı da şişmişti.

'KOCAM BENİM SUÇ ORTAĞIM'

'KOCAM BENİM SUÇ ORTAĞIM'

Fatih Terim’in büyük kızı Merve 2008’de aşk yaşamaya başladığı Ahmet Baran Çetin ile 2011’de nikah masasına oturmuştu. Eşine ilk günkü kadar aşık olan Merve Çetin, Ahmet Baran Çetin’in doğum gününde yine coştu! Duygularını şöyle dile getirdi:

“Seni ne kadar sevdiğimi tarif edecek sözüm yok. Sen benim suç ortağımsın, zor zamanımda rehberim ve hep en sevdiğimsin. İyi ki doğmuşsun da benim en hakiki mutluluğum olmuşsun.”

AYLARDIR KALBİ BOŞ

AYLARDIR KALBİ BOŞ

Tuvana Türkay uzun bir aradan sonra ekranlara döndü. İşte kazandı ama özel hayatında aradığını bulamadı. Aylardır yalnız. Kalbi boş. Tuvana Türkay, “Ne zaman evlenmeyi düşünüyorsunuz?” sorusuna haliyle güldü ve “Benim düşünmem yetmiyor! Evliliğin de beni düşünmesi gerekiyor” yanıtını verdi. Sonra ekledi:

“Saygı olmayan bir ilişkide sevgi yoktur.”

İKİZ BEBEK GELİYOR

İKİZ BEBEK GELİYOR

Fenerbahçeli eski yönetici Murat Aşık, 2014’te aşk yaşamaya başladığı fanatik Beşiktaşlı Gökçen Paprika ile Aralık 2019’da Sultanahmet’teki Four Seasons Otel’de evlenmişti. Gökçen Paprika’nın 2 aylık hamile olduğunu 8 Nisan’da yazmıştım. Şimdi sıkı durun; aile daha da büyüyor! Çünkü ikiz geliyor. Aşıklar dün doktor kontrolüne gidince öğrendi. Bebeklerin biri erkek. Murat Aşık’ın ilk evliliğinden de Alya adında bir kızı var.

MİNİK ADEL İLK KEZ!

MİNİK ADEL İLK KEZ!

Beşiktaşlı Gökhan Töre, Mart 2020’de mimar Buket Büyükdere ile nikah masasına oturmuş, 28 Ocak’ta kızı Adel’i kucağına almıştı. Siyah Beyazlı futbolcu nazar değer korkusu ile bebeğini objektiflerden saklıyordu. Ama kural bozuldu, çift minik Adel’in yüzünü ilk kez dün gösterdi.

TEK EŞLİLİĞE İNANIYOR

TEK EŞLİLİĞE İNANIYOR

Simge, 1 yıldır aranjör Aytaç Özgümüş ile aşk yaşıyor. Tek eşlilikten yana olduğunu söyleyen şarkıcı, aynı fikirde olan kişilerin çok azaldığından dert yandı. Simge “Kendi açımdan tek eşliliğe inanıyorum ama artık öyle bir dünya kalmadı. İnsanlar, özellikle erkekler artık tek eşli değil” dedi.

AİLE KUTLAMASI

AİLE KUTLAMASI

Doğa Rutkay eşi Kerimcan Kamal’ın 50’inci, doğum gününü evde ailesiyle kutladı. İkizleri Piraye ve Rutkay Kerim’in yanı sıra Kamal’ın önceki evliliğinden olan oğlu Emre’nin de katıldığı kutlamada Doğa Rutkay “50 yaş geldi hoş geldi. Dünyanın her haline rağmen hayat devam ediyor. Ve şu hayatı en yaşanır yapan şeylerden biri Kerimcan” dedi. Paylaştığı fotoğrafın üzerine de “Canım ailem” yazdı.

RUTİN HASTANE KONTROLÜ

RUTİN HASTANE KONTROLÜ

2019’da düşüp kaburgasını kıran, ardından kaçış sendromu hastalığının nüksetmesi nedeniyle 234 gün hastanede kalan Mehmet Ali Erbil sağlığına kısmen de olsa kavuşmuştu. Rutin tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil dün aylık kontrol için yine hastanedeydi. Erbil, geçen ay “16 şişe serum alıyorum” demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tamer Levent: Şuradan şuraya yürüyemedim