5 dakikada magazin turu (5 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

05 Ocak 2021, Salı 08:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ayağa kalktı

Ayağa kalktı

Kaçış sendromu hastalığı yüzünden zor günler geçiren Mehmet Ali Erbil kök hücre tedavisi sonrasında gelişme göstermişti. Kızı Sezin Erbil dün babasının tıraş olurken çekilen videosunu sosyal medyada paylaştı. Altına “Şükürler olsun. Babamı eskisi gibi ayakta tıraş olurken görmenin anlamını bilemezsiniz” yazdı. Mehmet Ali Erbil’e bu dönemde torunu Elisa’nın büyük moral verdiği ve terapi gibi geldiği söyleniyor.

Kestane partisi

Kestane partisi

Doğa Rutkay ile Kerimcam Kamal’ın ikizleri Piraye ve Rutkay Kerim 2018’de dünyaya gelmişti. Pandemi dönemini çocukları ile geçiren çift, önceki gün evlerinin bahçesinde mangalda kestane pişirdi. Komşularına da ikram ettiler.

Hayatın en güzel hediyesi

Hayatın en güzel hediyesi

3 yıl önce Kaş’a yerleşen müzisyen Aylin Aslım, flüt sanatçısı Utku Vargı ile kasımda evlenmişti. Çiftten güzel haber geldi. Aylin Aslım oğluna 5 aylık hamile olduğunu sosyal medyada duyurdu. Deneyimlerini paylaşacağı ‘aylininhikayesi’ adlı bir Instagram hesabı açan Aslım “Hayatın bana şu ana dek en büyük sürprizi, en güzel hediyesi bu. Bu emsalsiz macerayı adım adım, olabildiğince kendim gibi paylaşacağım” dedi.

Karantinaya girdiler

Karantinaya girdiler

Özel hayatını göz önünde yaşamaktan hoşlanmayan oyuncu Olgun Şimşek, 2011’de Zeynep Kocabeyoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Dün çiftin koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Olgun-Zeynep Şimşek 10 gün sürecek karantinaya girdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Derya Uluğ'un hayranları: Sizi gelinlikle görmek istiyoruz