5 dakikada magazin turu (5 Şubat 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

05 Şubat 2020, Çarşamba 08:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Berkay'dan çocuklarına VIP minibüs

Berkay'dan çocuklarına VIP minibüs

Berkay’ın eşi Özlem ada şahin önceki gün Amerikan Hastanesi’ndeydi. Temmuz 2019’da doğan bebeği Zeynep Mira’yı kontrole getirdiğini söyledi. çıkışta VIP minibüse bindiler. Özlem ada şahin, “Bu aracı Berkay çocuklarımız Arya ve Zeynep Mira için yeni aldı” dedi. Minibüsün fiyatı 260 bin TL.

Kaan Yıldırım: Hekimoğlu benim için büyük şans

Kaan Yıldırım: Hekimoğlu benim için büyük şans

Kanal D’deki ‘Hekimoğlu’nun ‘Mehmet Ali’si Kaan Yıldırım, BeMan’e konuştu. Dizide oynadığı için kendini çok şanslı hissettiğini söyleyen Kaan Yıldırım, “Çekimler başlamadan önce Çapa Tıp Fakültesi ve Okan Üniversitesi’nde Nöroloji Bölümü’nde doktorlar ile bir araya geldik. Gözlem yaptım. Dizinin senaryosu çok besleyici. Kalıpların dışında. Seyirci de bizimle yeni şeyler öğreniyor. Okan Yalabık, Ebru Özkan ve Timuçin Esen ile oynamak büyük konfor, tadını çıkarıyorum.”

Cenk Eren'e türkülü kutlama

Cenk Eren'e türkülü kutlama

Cenk Eren’in geçen pazartesi doğum günüydü. Şarkıcı, Cihangir Jash’da parti verdi. Kutlamaya Asuman Dabak, Gonca Vuslateri ve Meltem Cumbul gibi isimler katıldı. Yeni albümünde şarkılarını söylediği Selda Bağcan ile gecede düet yapan Cenk Eren 55 yaşına bastı.

Mahşerin 4 atlısı

Mahşerin 4 atlısı

Demet Akalın, Deniz Seki, Işın Karaca ve Fettah Can’ın eşi Cansu Kurtçu el ele verdi. Dörtlü, ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ için birlikte stüdyoya girdi. Ardından Sefa Gürsoy’un objektifine poz verdiler. Söz ve müziği Cansu Kurtçu’ya, aranjesi Fettah Can ile Alper Atakan’a ait şarkının klibini Metin Arolat yönetecek.

Emel Yıldırım'ın dudak kabusu

Emel Yıldırım'ın dudak kabusu

1993 Türkiye 2. Güzeli Emel Yıldırım yaşadığı bir estetik faciasından sonra 2 yıl aynalara bakamadığını, evden dışarı çıkmadığını itiraf etti. Yıldırım yaşadığı kabusu şöyle anlattı:


“Kraliçe seçildiğimde ne güzel dudaklarım vardı. 2005 yılında arkadaşımın ısrarıyla bir estetikçiye gittim. Dudak kenarımdaki çizgileri gidereceğini söyledi. Meğer kolojenle doldurmuş. Madde alerji yaptı. Dudaklarım korkunç bir hale geldi. Bunalıma girdim. Sonra Almanya’da ameliyat oldum. Maddeyi, dudağımdan kazıdılar. Dikişler attılar. Bu halime kavuştuğuma bin şükür."

Süreyya Yalçın'dan alkışlanacak hareket

Süreyya Yalçın'dan alkışlanacak hareket

Amerika-Miami'de yaşayan her yıl tatil için 4 aylığına geldiği Bodrum’da alkışlanacak bir harekete imza atıyor. Aracının bagajında taşıdığı mamalarla sokak köpeklerini besliyor, su veriyor. Bunun için aylık bütçesi de var. Süreyya Yalçın, Miami’ye dönüşte de bu yardımları unutmamış. Kendisi gibi hayvansever bir arkadaşının hesabına yatırdığı parayla köpeklere mama aldırıyor, onların barınma sorunlarını çözüyor, hasta olanların veteriner tedavisini üstleniyormuş.


POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Cemre Kemer'in bitmeyen çilesi