5 dakikada magazin turu (6 Haziran 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

06 Haziran 2020, Cumartesi 09:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kızlar çok mutlu

Kızlar çok mutlu

Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz ile 2009’da evlenip 2018’de olaylı bir şekilde boşandığı İstem Atilla bu yılın başında birbirlerine döndü. Yaz sonunda ikinci kez nikah masasına oturacaklar. Ailecek, Bebek’te görüntülenen çift fotoğrafları çekilirken nedense yüzlerini öne eğdi. Kızları Derin ve Nazlı’nın neşesi yerindeydi. Objektiflere böyle gülümsediler.

Oğuzhan Koç: Birlikte değildik

Oğuzhan Koç: Birlikte değildik

Oğuzhan Koç önceki akşam scooter ile Etiler’de görüntülendi. Muhabirlerin “3 aylık karantinada eski sevgiliniz Yağmur Tanrısevsin ile barıştığınız doğru mu?” sorusuna şu cevabı verdi: “Öyle bir şey yok. Karantinada birlikte değildik.” Çift 5 yıllık aşkın ardından 7 ay önce ayrılmıştı. İddiaya göre; Oğuzhan Koç 2-3 kez yeniden dönmek istedi. Yağmur Tanrısevsin kabul etmedi.

Etiyopya'dan evlatlık edindiği oğlu Can Alex'le ellerinin fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncudan Esra Akkaya şu notu düştğ:

Ömür boyu tutmak istediğim el. Rengini sevdiğim evladım, bizden daha güzel bir dünya yapmanı umarım.

"Sadece arkadaşız"

"Sadece arkadaşız"

Kerem Alışık ile eski eşi Sibel Turnagöl’ün oğlu, Sadri Alışık’ın torunu Sadri, hem oyunculuk hem de ailesinin tiyatrosunda yöneticilik yapıyor. 30 yaşındaki Sadri Alışık önceki gün Bebek’te kız arkadaşı ile görüntülendi. Çift muhabirleri görünce birbirlerinden ayrılıp uzaklaştı. Alışık “Sadece arkadaşız” dedi.

Ali KESER

İkizlerle reklam

İkizlerle reklam

Pelin Akil-Anıl Altan çifti 14 aylık ikizleri Alin ve Lina ile reklam yıldızı oldu. Bir bez firması ile 2 yıllık anlaşma imzalayan ailenin evlerinde çekilen reklam filmi izleyenleri eğlendirdi. Pelin Akil “Çekimleri evimizin doğal akışında gerçekleşti, kurgu gibi olmadı. Ailece güzel bir anımız olacak. Kızlarımı izlemeye doyamıyorum” dedi.

"Stil ikonu kalmadı"

"Stil ikonu kalmadı"

Sosyal medya fenomenlerinden şikayet eden Ece Sükan moda ve stilin onlara kalmasından hiç memnun olmadığını söyledi. Eski manken ve moda danışmanı olan Ece Sükan “Dijital devrimle birlikte birçok kavramın içi boşaldı. Örneğin stil ikonu statüsü kalmadı. Çünkü herkes kendini ikon ilan ediyor” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı ve Uğur Akkuş aşka geldi