5 dakikada magazin turu (6 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

06 Ocak 2021, Çarşamba 09:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Malibu'da romantizm

Malibu'da romantizm

Ebru Şallı ile Eylül 2019’da evlendiği Uğur Akkuş, yılbaşını geçirmek için Amerika Los Angeles’a gitmişti. Tatil uzadı. Çift önceki gün Kaliforniya’ya bağlı Malibu’daydı. Sahilde aşk perçinleyip romantik anlar yaşadılar.

Sevgilisi değil çocukluk arkadaşı

Sevgilisi değil çocukluk arkadaşı

Ece Sükan 2018’de aşk yaşamaya başladığı Uğur Güven’den geçen temmuzda ayrılmıştı. Önceki gün Bebek’teki Türkan Sabancı Parkı’nda genç bir erkekle samimi şekilde sohbet ederken görülünce, dedikoducular anında kazanı kaynattı! Oysa işin doğrusu şu: Beyefendi, Ece Sükan’ın Ankara’dan çocukluk arkadaşı. Tam 25 yıllık. Adı: Buğra Ogan. Hasret giderip anılarını tazelediler.

9 yıl sonra at bindi

9 yıl sonra at bindi

Koronavirüs nedeniyle Bodrum’a yerleşen Ece Vahapoğlu önceki gün Yahşi Batı At Çiftliği’ndeydi. Hem Aralık 2019’da dünyaya gelen oğlu Efe’yi bindirdi, hem de kendisi tur attı. Ece Vahapoğlu, “En son 2012’de binmiştim. 9 yıl aradan sonra en büyük hobime yeniden başlıyorum. Efe korkar zannetim. Ama çok keyif aldı. Evdeki oyuncak atına benzetti” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Öykü Çelik: Aşk için ölmeli