5 dakikada magazin turu (7 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

07 Ekim 2020, Çarşamba 09:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Çatı katında iş

Çatı katında iş

Fotoğrafçılığa merak saran Hazar Ergüçlü, Boğaz’da bir binanın çatı katına çıkıp bol bol İstanbul manzarası çekti. Bu arada kendisi de arkadaşına poz verip, Instagram’da paylaştı. Hazar Ergüçlü yeni hobisi için yönetmen sevgilisi Onur Ünlü’den de destek alıyor. Hedefi ise bir sergi açmak.

"Emekli hayatına geçtim"

"Emekli hayatına geçtim"

Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş ile Yeniköy’de görüntülendi. Şallı “Artık Bodrum’a yerleştik. Çalışmayı çok seviyorum, ama emekli hayatına geçtim. İstanbul’a arada bir geleceğiz” dedi. Uğur Akkuş eşi Ebru Şallı’nın isteği üzerine Bodrum’dan lüks bir yazlık almıştı.

Yemek yerine şarkı

Yemek yerine şarkı

Karantina döneminde hazırladığı şarkıları art arda çıkaran Ayla Çelik “Herkes mutfağa kapanıp yemek yaparken ben beste yaptım. Hem kilo almadım hem de ruhumuza iyi gelecek şarkılara imza attım” dedi.

Hasret 2 hafta sürdü

Hasret 2 hafta sürdü

İki yıldır aşk yaşadığı işletmeci Alp Güler’den ayrılan Hazal Filiz Küçükköse “Bizi yine birlikte görebilirsiniz. Her ilişkide iniş-çıkış olur” demişti. Çift hasrete dayanamadı. Aradaki buzlar eridi. Hafta sonu tatile çıkan Hazal Filiz Küçükköse ile Alp Güler, barıştıklarını sosyal medyada ilan etti.

Ödül dağıttı

Ödül dağıttı

Tiyatrocu-yazar Ayşe Erbulak tarafından kurulan ‘Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evi’nin düzenlediği ödüllü öykü yarışmasının kazananları belli oldu. Törende, Ayşe Erbulak’ın 7’nci kitabı ‘Cinayet A.Ş.’nin çıkışı da kutlandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bade İşçil'den Malkoç Süalp açıklaması: Biz küs değiliz