5 dakikada magazin turu (7 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

07 Mayıs 2020, Perşembe 09:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Mesafe koydu şoka soktu

Mesafe koydu şoka soktu

Oyuncu Akın Akınözü, sosyal mesafe kuralını Instagram’a uyarladı. “Canım seni çok seviyorum biliyorsun. Ama bizim hayatlarımız çok farklı yerlere gidiyor. Ben o yüzden seni takipten çıkıyorum. Lütfen beni yanlış anlama” diyerek birçok arkadaşını takip etmeyi bıraktı.

Okuluna dönemedi

Okuluna dönemedi

Haldun-Zeynep Üstünel’in kızlarından 19 yaşındaki Mina, İtalya Milano’daki Bocconi Üniversitesi’nde okuyor. Zeynep Üstünel, Mina’yı daha 14 Şubat’ta virüsün Milano’da etkisini göstermeye başladığı an hemen İstanbul’a çağırmıştı. Sosyetik güzel henüz okuluna dönemedi. Salgın öncesi Bebek’te spor yapan Zeynep Üstünel dün Nişantaşı caddelerinde kızı Mina ile birlikte koştu. Ama yüzlerinde maske yoktu.

Bakıcı tutmadı

Bakıcı tutmadı

Oyuncu Aslı Orcan ile meslektaşı Yetkin Dikinciler Nisan 2018’de evlenmiş, Mayıs 2019’da kızları Lal’a kavuşmuştu. Çift dün bebeklerinin 2’nci yaşını salgın nedeniyle tabii ki evlerinde ailece kutladı.

Bu arada küçük bir not: Aslı Orcan kızını hiç bakıcıya emanet etmeden büyüttü. A’dan Z’ye her şeyi ile bizzat ilgilendi

Evlenmeyi diledi

Evlenmeyi diledi

Şarkıcı Simge, Hıdırellez için bahçesindeki gül ağacına dileklerini astı Şarkıcı Simge, Hıdırellez için bahçesindeki gül ağacına dileklerini astı.

5 maddelik dilek listesi şöyle:

1- Coronanın bitmesi

2- Sahnelere dönmek

3- Kariyerinde en üst noktaya gelmek

4- Aşk

5. Mutlu bir evlilik.

Virüs değil alerji

Virüs değil alerji

Kanal D’deki ‘Hekimoğlu’nun ‘Dr. Zeynep’i (yanda) Damla Colbay önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Bir sağlık merkezinden çıkan oyuncu, “Merak etmeyin; virüs kapmadım. 50 gündür evdeyim. Alerjim tuttu. Bahar gelince, azıyor” diye konuştu. Damla Colbay rolüne dair de şunları söyledi:

“Akrabalarım bile beni doktor zannediyor."

'Kendimi seninle tanıdım'

'Kendimi seninle tanıdım'

Alişan ile Buse Varol, 2018’de evlenmişti. Şubat 2019’da oğulları Burak dünyaya gelmişti. Dün çiftin evlilik yıldönümüydü. Alişan, “Bugün hayallerime kavuştuğum gün. Oğlum Burak da ben de çok şanslıyız. Seni çok seviyorum karıcım” dedi. Buse Varol da şu karşılığı verdi:

“Ben seninle kendimi tanıdım. Sana her baktığımda kendimi görüyorum. Son nefese kadar, el ele.”

El ele ortak albüm

El ele ortak albüm

Oyuncu-yazar Almula Merter Churm ile Dünyaca ünlü soprano Başak Zengin’in yolu Londra’da kesişti. İki sanatçı el ele verdi. Başak Zengin’in ‘From Britannia to Anatolia’ adlı konser turnesinin albümü, Almula Merter Churm’un şirketi AMC Productions’tan çıkacak! Eylülde piyada olması bekleniyor.

'Hayatımın en hızlı geçen 1 yılını geride bıraktım'

'Hayatımın en hızlı geçen 1 yılını geride bıraktım'

Tolgahan Sayışman ile eşi Almeda Abazi oğulları Efehan’ın birinci yaşını kutladı. Tolgahan eşinin hamile olduğu dönemdeki fotoğrafını ilk kez paylaşıp altına şöyle yazdı:

“Hayatımın en hızlı geçen 1 yılını geride bıraktım. Efehan hangi ara doğdu anlamadık bile. Allah’a şükürler olsun.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ersin Korkut'tan canlı yayında kahreden soru