5 dakikada magazin turu (7 Haziran 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

07 Haziran 2020, Pazar 09:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Bu kıyas bana gurur verir'

'Bu kıyas bana gurur verir'

Sosyal medya Buse Terim ile dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele’in mucize değişimini konuşuyor. Her iki ismin zayıflama yöntemi ortak. ‘Aralıklı oruç’la iğne ipliğe döndüler. Buse Terim 7 ayda 25 kilo, Adele 1.5 yılda 45 kilo verdi. Terim “Sizi Instagram’da Adele ile kıyaslıyorlar” sözleri üzerine “Evet, gördüm. Onunla yan yana gelmek bile ne hoş. Bu kıyas bana gurur verir” dedi. “Mide küçültme ameliyatı yaptırdı, gizliyor” iddiasına ne diyeceksiniz?” sorusunu da şöyle cevapladı: “Asla böyle bir şey yok. Sabır ve azimle zayıfladım.”

Yemek işine giriyor

Yemek işine giriyor

2017’den bu yana eşi Haluk Berdan ve 2 çocuğuyla Londra’da yaşayan tasarımcı Deniz Berdan bir süredir Instagram’da yaptığı yemekleri paylaşıyor. Kendisine kızı Begüm de yardımcı oluyor. Berdan “Yoksa modayı bırakıp aşçılığa mı başladınız, bunları nereden öğrendiniz?” diye soran takipçilerine şu cevabı vermiş:

“Yemek yapmak yıllardır hobim. Yemek programlarını kaçırmam, sevdiğim şeflerin tekniklerine mutlaka bakarım. Ayrıca pasta ve ekmek şefliği sertifikam var. Bu konuda bir çalışmam olacak.”

Tatil pozu

Tatil pozu

İrlandalı manken Chloe Loughnan Serdar Ortaç’tan geçen yıl boşanmıştı. Chloe, karantinayı bitirip Ege’de tatile çıktı.

Bebe'ye maske

Bebe'ye maske

Süreyya Yalçın terrier cins 6 köpeğine özel maskeler yaptırmış. Yürüyüşe çıktığında kendi maskesini takarken onları da ihmal etmiyormuş. Minik dostlarını marka tasmalar ve özel takılarla da süsleyen Süreyya Yalçın’ın hayvanseverliği, yaşadığı Amerika-Miami’de çok konuşuluyor. Yalçın barınaklara, sokak hayvanlarına ve bu konuda çalışan derneklere ciddi yardımlarda bulunuyor.

İşte 4 aylık ikizler

İşte 4 aylık ikizler

Hakan Kosif 2012’de Brezilyalı manken Evelize Moraes Rocha ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin oğulları Theo, Şubat 2018’de dünyaya gelmişti. Hakan- Evelize Kosif, 29 Ocak’ta ikinci kez anne-baba olmuş, ikizleri Taylan ve Eliza’ya kavuşmuşlardı. Evelize 4 aylık bebeklerinin fotoğrafını Instagram’da ilk kez paylaştı. Takipçileri Taylan’ı babasına Eliza’yı ise annesine benzetti.

Babaya emanet

Babaya emanet

Eski futbolcu Sabri Sarıoğlu ve pilot eşi Yağmur Sarıoğlu üçüncü çocuklarını bekliyor. Sabri Sarıoğlu önceki gün Bebek’teydi. Oğlu Sarp ve kızı Sare ile ilgilendi. Birlikte yemek yediler. Sabri Sarıoğlu, oğlu Sarp ile scooter turu da attı.

Hepsini topladı

Hepsini topladı

Manken Özge Ulusoy önceki gün Nişantaşı’nda Milli Piyango bileti alırken görüntülendi. Piyangocuya “Çeyrek, yarım, tam hepsinden ver. Ayrıca bugün ne çekiliyorsa onlardan da alayım” dedi. Piyangocuyu bile güldüren Ulusoy “Çok şükür işler iyi, ama şansı da unutmamak lazım” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı ve Uğur Akkuş aşka geldi