5 dakikada magazin turu (8 Ağustos 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

08 Ağustos 2020, Cumartesi 09:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kuzene veda

Kuzene veda

Murat Boz’un kuzeni Berrin Boz (53), MS hastalığı nedeniyle hayatını kaybetmişti. Boz’un cenazesi Çekmeköy Hacı Ramazan Efendi Camii’nde dün kılınan öğle namazını müteakip toprağa verildi. Şarkıcı, “Hayat çok garip, üzücü. 20 yıldır çekiyordu zaten. Allah rahmet eylesin, diyecek söz yok. Çok kötü bir hastalık, Allah düşman başına vermesin” diye konuştu.

Hakan KIRARSLAN

Hindistan'da başladı, Türkiye'de bitirecek

Hindistan'da başladı, Türkiye'de bitirecek

Hint sinemasının ünlü aktörü Aamir Khan, yeni filminin yarım kalan çekimlerini tamamlamak için önümüzdeki günlerde Türkiye’ye geliyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği proje ekim ayında başlayacak ve çekimler 40 gün sürecek. Bu set Hint sinemasının önemli isimlerini ağırlayacak. Aamir Khan, ‘3 Aptal’ filmindeki rol arkadaşı Kareena Kapoor ile bu kez Türkiye’de kamera karşısına geçecek.

Büyük aşkı ile yüzdü

Büyük aşkı ile yüzdü

Dilasima Group’un varisi Dila Tarkan, karantina günlerini sevgilisi Dağhan Doğruer ile İstanbul’daki evinde geçirmişti.16 Haziran’da sezonu Antalya Kemer’de açmıştı. Şimdilerde Bodrum’da. Sosyetik güzel yanından hiç ayırmadığı ve ‘Büyük aşkım’ dediği köpeği Penaut ile önceki gün denize girdi.

Bıyıklı aşk

Bıyıklı aşk

Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar ile bu karesini Instagram’da paylaştı. Selin’de filtre ile yapılmış bir bıyık vardı. Şahan bu fotoğrafın altına, “Birbirini çok seven çiftler zamanla birbirine benzermiş. Bıyık sana yakıştı sevgili karıcığım” yazdı.

Çeşme rehberi

Çeşme rehberi

Adnan-Begüm Şen koronavirüs nedeniyle karantina günlerini Amerika Los Angeles’daki evlerinde geçirmişti. 10 Haziran’da Türkiye’ye dönmüşler, 18’inde yakın arkadaşları ile tekne turuna çıkmışlardı. Dubrovnik’ten Sardunya’ya kadar gezmedik yer bırakmayan Begüm- Adnan Şen şimdi Çeşme’de. Sosyetik güzel sıkı dostu Christy’ye rehberlik yapıyor.

Sezonu açtılar

Sezonu açtılar

Yasemin Masis yılın büyük bölümünü eşi Dikran Masis ve oğulları Theo ile Londra’da geçiriyor. Mart başında İngiltere’de koronavirüs salgınının hızla yayılması üzerine ailece apar topar Türkiye’ye dönmüşlerdi. Aylarca eve kapanan Yasemin Masis eşi ve oğlu ile sezonu açtı. Bodrum Yalıkavak’taki yazlıklarında tatil yapıyorlar.

Beşinci yaşa sadece kutlama

Beşinci yaşa sadece kutlama

Bengü, 2018’de iş insanı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturmuş, Ağustos 2019’da da kızları Zeynep’i dünyaya getirmişti. Geçen çarşamba Zeynep’in doğum günüydü. Pandemi önlemleri nedeniyle Bengü kızına sadece aile üyelerinin katıldığı küçük bir kutlama düzenledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kenan Doğulu ve Beren Saat'in aylar sonra ilk tatili