5 dakikada magazin turu (8 Aralık 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

08 Aralık 2020, Salı 08:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tavşan kız nasıl yakalandı?

Tavşan kız nasıl yakalandı?

Oyuncu Beste Kökdemir sosyal medyada ti’ye alınan ‘Ankara- Sincan’da sokağa çıkma yasağını delmek için ağaç kılığına giren adam’ haberini paylaştı. Tavşan kostümüyle sokağa çıktığı kareleri yanına ekledi. Altına şöyle not düştü:

“İstanbul-Beşiktaş’ta sokağa çıkma yasağında dışarı çıkmak için tavşan kılığına giren kadın yakalandı.”

Haberle eğlenen Beste’ye yorum yağdı.

Filozof Emrah

Filozof Emrah

Sosyal medya geçenlerde Emrah ile 1891-1937 arasında yaşamış İtalyan filozof Antonio Gramsci arasındaki benzerliğe takıldı. Filozofun, Floransa’daki bir duvara yapılmış portresini bulup Emrah ile karşılaştırma yaptılar. Yorumlar da pek yaratıcıydı: 'Emrah da, Antonio kadar filozoftur', 'Gramsci kitap yazmış, Emrah şarkı yazmış. Sonuçta ikisi de yazmış.'

'Niye hep Seda?'

'Niye hep Seda?'

Mustafa Sandal yüzüne nemlendirici maske yaptığı bir anı paylaşıp Seda Sayan’a esprili bir gönderme yaptı. “Hep Seda hep Seda. Niye hep o? Bizim de kendimize göre güzellik sırlarımız var elbet” diye yazdı. Seda Sayan güzellik sırlarından, estetik ameliyatlarına kadar her şeyi sosyal medya hesabında paylaşıyor. Bu sayede takipçi sayısı gün geçtikçe artıyor.

Sevgilisini böyle harcadı

Sevgilisini böyle harcadı

Berrak Tüzünataç hafta sonu kısıtlaması nedeniyle sevgilisi Ali Yörenç’in evine yerleşti. Paylaştığı bu video da oldukça ilgi çekti. Ayaklarını sevgilisinin sırtında gezdirip masaj yapan Berrak Tüzünataç şöyle not düştü:

“İlk reels teşebbüsümde Ali’yi harcadım.”

Reels, ses ve müzik içeren kısa video demek.

Kalıpları kıran Edis

Kalıpları kıran Edis

Pop yıldızı Edis, GQ dergisinin düzenlediği ödül töreninde ‘Yılın Müzisyeni’ ödülünü aldı. Sahne için seçtiği takım da çok konuşuldu. Saç rengi, giysileri ve pozlarıyla hep dikkat çeken Edis şöyle söylemişti:

“Toksik maskülenliğin karşısında duran bir erkeğim. Erkekliğe ters kabul edilen giyim, kuşam, dans, konuşma gibi sınırlar bana göre değil. Bu kalıplara girmedim.”

Soğukta yazlık poz

Soğukta yazlık poz

Ebru Şallı, Kapadokya tatilinde havanın 9 derece olmasına aldırmadan yazlık elbiselerle poz veriyor. Takipçilerinin “Donmadın mı?” sorusunu da şöyle yanıtlıyor:

“Yok ya, üşümedim. Uğur’la havamız yerinde. Soğuk rahatsız ederse eşim imdadıma yetişir zaten.”

Kızları için barıştı

Kızları için barıştı

Sihirli Annem’ dizisinin ‘Tuğçe’si Damla Ersubaşı, kızı Zeynep Nisa’nın birinci yaş gününden kareler paylaştı. Altına “Anneniz olduğumuz için ne şanslıyım” diye not düştü. Kutlamada 4 yıllık evliliğin ardından eylülde boşandığı Mustafa Can Keser de vardı. Çift yakınlarının araya girmesiyle yeniden bir araya geldi.

Karantinada aşk pozu

Karantinada aşk pozu

YouTube’da çektiği makyaj videolarıyla şöhret olan Duygu Özaslan’ın, basketçi sevgilisi Can Maxim Mutaf ile paylaştığı her kare dikkat çekiyor. Çiftin aşk dolu karantina pozuna yine yorum yağdı. Duygu Özaslan “Hiç kimse Can ile paylaştığımız sevgiye sahip olamaz” diyor.

Takipçiler neye takıldı?

Takipçiler neye takıldı?

Kıvanç Tatlıtuğ’un, Marmaris-Köyceğiz’den yaptığı ‘Indiana Jones’ tarzı paylaşımı sosyal medyayı sallamıştı. Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer de aynı yerde poz verdi. Takipçileri eşofmanını, beresini nereden aldığını sorup durdu. Çiftin tarzı çok beğeniliyor. Ne zaman, ne giyeceklerine karar veren kişi ise 15 yıldır stil ve marka danışmanlığı yapan Başak Dizer.

46 yaşa iki kutlama

46 yaşa iki kutlama

İbrahim Kutluay 46. yaşı için art arda iki kutlama yaptı. İlk pastasını anne ve babasının evinde kesti. İkinci kutlama ise sevgilisi Edvina Sponza’nın evindeydi. Kutluay’a, çocukları İrem ve Ömer de eşlik etti. İbrahim Kutluay, Edvina Sponza’nın yaptığı cupcake pastayı Instagram’da paylaşıp altına “Günün sürprizi” diye yazdı.

Markete kaçtı

Markete kaçtı

Popçu Tuğba Özerk bir arkadaşıyla Bebek’te görüntülendi. Çift, habercileri fark edince aradaki mesafeyi açtı. Özerk, koşar adımlarla soluğu bir markette aldı. Çıkışta “Erkek arkadaşınız neden kaçtı?” sorusuna cevap vermedi.

Online yılbaşı

Online yılbaşı

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Soydan'a Burak Deniz sorusu: Ayrıldılar mı?