5 dakikada magazin turu (8 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

08 Ekim 2020, Perşembe 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Parti öncesi mesaj trafiği

Parti öncesi mesaj trafiği

Günlerdir 44. yaşını kutlayan Burcu Esmersoy önceki da akşam kendisi için verilen bir yemeğe katılmak üzere Beyoğlu’ndaki Soho House’a gitti. O kadar çok kutlama mesajı o kadar aldı ki, mekana girmeden önce merdivenlere oturup çoğuna cevap verdi.


Maske satacak

Maske satacak

Kozmetik alanında 'YE' adıyla kendi markasını yaratan Emina Jahovic, maske işine de giriyor. Türk tasarımcı Aslı Selman'a ısmarladığı maskeleri, markasının İstanbul ve Sırbistan'daki lansmanında davetlilere dağıtacak. Emina, talep gelirse kendi markasını taşıyan maskeleri de satışa sunacak.


3 aydır açık denizde

3 aydır açık denizde

1987 Türkiye 2. Güzeli Şebnem Dinçgör, 3.5 yıllık sevgilisi Melih Özkan’dan ayrıldıktan sonra uzun bir tekne tatiline çıkmıştı. Şu sıralar Marmaris- Bozburun’da. Dinçgör “Pandemi nedeniyle 60 gün evden adım atmadım. Şimdi acısını çıkarıyorum. 3 aydır açık denizdeyim. Havalar bozana kadar İstanbul’a dönmem” diyor.


"Büyük kararlar verdim"

"Büyük kararlar verdim"

2018 Türkiye İkinci Güzeli Tara De Vries 22’sine girdi. Annesi Özlem Kaymaz kızının 3. yaş gününde çekilen fotoğrafını paylaşıp “Dile kolay 22 yıl” diye yazdı. Kraliçe ise geride bıraktığı yaşını şöyle özetledi: “Çok hareketliydi. Büyük kararlar verdim. Çok çalıştım. Akışa bıraktım. Hayallerim gerçek oldu. Ayaklarımın üstünde durdum. Artık ne istediğimi biliyorum.”

Kot havası

Kot havası

Yasemin Özilhan “Şıklık için çok paraya gerek yok. Bir kot, gömlekle de stil yaratılır” demişti. Zorlu AVM’de görüntülenen Özilhan sözünde durmuş, söylediği gibi çok da şık olmuştu. Modacı Emel Yıldırım “Gardırobumda en çok ceket, blue-jean ve beyaz gömlek var. Bunlar kurtarıcı parçalar” diyor. Eski voleybolcu Duygu Bal ise yırtık modeli kendisi yapmış.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı günde 2 saat spor mesaisi yapıyor