5 dakikada magazin turu (8 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

08 Şubat 2021, Pazartesi 09:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yine servet harcadı

Yine servet harcadı

Hadise bir giydiğini, ikinci kez giymeyen, şık olmak için servet harcayan ünlülerden. Popçunun üzerindeki kaban Zara; 599 TL. Elbisesi House Of Cb marka; 183 Euro (1555 TL), çantası Manu; 3990 TL. En pahalısı ayakkabıları Saint Laurent marka, 545 Euro (4630 TL). Bu şıklığın toplam bedeli; 10 bin 774 TL.

Zirvede aşk

Zirvede aşk

Tolgahan Sayışman ile eşi Almeda Abazi malum ikinci kez anne-baba olmaya hazırlanıyor. Oğulları Efehan’a 3.5 ay sonra kız kardeş gelecek. Çift hafta sonu Uludağ’daydı. 5.5 aylık hamile olan Almeda kaymadı, eşi ile romantik anlar yaşadı. Almeda’nın kardeşi İlda da dağdaydı.

Karavanlı karantina

Karavanlı karantina

Burcu Kara geçen yaz karavan satın almış, eşi Fırat Parlak ve oğulları Ali Çınar ile tatile çıkmıştı. Oyuncu hafta sonunu da ailesiyle bir karavan kampında geçirdi. “İçinden dere geçen bir karavan kampı, bambaşka bir hayat. Maksat bir hava değişikliği, iki insan sohbeti. Ali koşsun özgürce, biraz hayvan arkadaşlarıyla oynasın” dedi.

Karavancılığı çok seven Pınar Altuğ da eşi Yağmur Atacan ve kızları Su ile hafta sonu ormandaydı

'Evliliğe hiç niyeti yoktu'

'Evliliğe hiç niyeti yoktu'

Galasataray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızlarından Merve, 2011’de iş insanı Ahmet Baran Çetin ile hayatını birleştirmişti. Önceki gün evliliklerinin 10’uncu yılını romantik bir şekilde kutladılar. Merve duygularını şöyle dile getirdi:

“Tanıştığımız zaman ‘Evliliğe inanmıyorum, niyetim de yok’ demişti. O gün kendi kendime ‘Hazır mısın Merve, bir adama sil baştan sevmeyi öğretmeye, aile olmanın huzurunu tattırmaya?’ diye sormuştum. Sonra beni sevdiğini söylediği ilk günü ulusal bayram ilan etmiştim. Zamanla benden daha güzel sever oldu.” Sonra ekledi:

“Sevgilim ilk günkü gibi kıpır kıpır yüreğim.”

Köyde 42 yaşına girdi

Köyde 42 yaşına girdi

Selen Görgüzel’in doğum günü yarın. Şarkıcı-oyuncu 42’nci yaşını iki gün öncesinden Kars’ın Selim ilçesine bağlı Kekeç köyünde kutladı. Denizden 2 bin metre yükseklikteki, karlar altındaki bu köyde dostlarıyla tatil yaptı. Aracıyla köye doğru ilerleyen Görgüzel’i yörenin cirit şampiyonu sporcuları atlarıyla karşıladı. Bu sürprize şaşıran Selen Görgüzel otomobilden inerek yarışmalarda şampiyon olan Poyraz adlı ata bindi. Köye böyle giriş yaptı. Akşam da arkadaşları ile doğum gününü pastasını kesti.

Fenerbahçe'ye şarkı yapacak

Fenerbahçe'ye şarkı yapacak

50. Yıl Genç Fenerbahçeliler Derneği iki apartman arasına astıkları pankartla, Fenerbahçeli popçu Ece Seçkin’e şöyle bir çağrıda bulundu: “Dünya starımız sayın Ece Seçkin hanıma sesleniyoruz. Sizden ricamız Fenerbahçe’mizin şanına ve şerefine yakışır bir şekilde şampiyonluk şarkısını yapmanız.” Çok şaşıran Ece Seçkin bu isteği yanıtsız bırakmadı. Twitter üzerinden “Gözlerim doldu, çok duygulandım. Sözüm söz! Onurdur, şereftir Fenerbahçem!” şeklinde bir açıklamayla şampiyonluk şarkısına yeşil ışık yaktı.

Acil şarkı toplantısı

Acil şarkı toplantısı

Şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur ‘Yara’ ve ‘Frekans’ adlı iki parçası olduğunu açıklamıştı. İddiaya göre; aslında Boluğur’un elinde hazır bir şarkı yok. Panik yapan oyuncu, yakın arkadaşlarına “Benim için çok iyi gündem oldu. Yeniden geri döndüm resmen. Adını bile açıkladım ama şarkı yok. Bu şarkıyı bulmalıyız” dedi. Dostlarını bir araya toplayıp söz yazmaya çalıştı.

Sertab'a iki ödül

Sertab'a iki ödül

Müziiğin ‘en güçlü’ isimlerinin dinleyici oylarıyla belirlendiği ‘PowerTürk Müzik Ödülleri’ sahiplerine bu yıl pandemi nedeniyle evlerinde ulaştırıldı. 1992’de ilk albümünü çıkaran Sertab Erener, ‘En Güçlü Kadın Şarkıcı’ ve ‘En Güçlü Albüm’ ödüllerini aldı. Erener “Yıllardır şarkı söyleyen, sahne üstünde olan biri için böyle bir ödülü neredeyse yirmi sekiz yıl sonra hâlâ alabilmek beni çok mutlu etti” dedi.

'Epilepsi hastasıydım'

'Epilepsi hastasıydım'

Murat Dalkılıç, Türk Epilepsi ile Savaş Derneği’nin UCB Pharma’nın desteğiyle beş yıldır sürdürdüğü ‘Epilepsi İçin Bak Farkındalık Kampanyası’nın elçisi oldu. 8 Şubat Dünya Epilepsi Günü kapsamında açıklama yapan Dalkılıç “Çocukken ben de epilepsi hastasıydım. Epilepsisi olanlar da çalışabilir, her şeyi başarabilirler” dedi. #NeAlakasıVar! sloganlı farkındalık filminde Murat Dalkılıç’a Aşkın Nur Yengi de sesiyle eşlik etti

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hülya Avşar'dan kızı Zehra'ya çocuk mesajı