5 dakikada magazin turu (9 Eylül 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

09 Eylül 2020, Çarşamba 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önce çekim sonra nikah

Önce çekim sonra nikah

Şarkıcı Hatice (41) kendinden 10 yaş küçük Ali Kemal Sarı ile ile 2019’da aşk yaşamaya başlamıştı. Önceki gün Nişantaşı’ndaydılar. Ali Kemal Sarı, çekimleri ekimde başlayacak olan ‘Eyvah Tatil’ filminde oynayacağını söyledi. Hatice sevgilisinden evlilik teklifi aldığını, film bittikten sonra nikah masasına oturmak istediklerini belirtti.

Sezon finali hatırası

Sezon finali hatırası

Billur Kalkavan ile 10 yıllık sevgilisi Buğra Bahadırlı bu yazı Kilyos’taki Burch Beach’te geçirdi. Bodrum ve Çeşme’nin pahalı plajlarından uzak duran Kalkavan “Şezlonga ya da bir tabak meyveye servet ödemedik. Müsriflik, hava atmak bana göre değil. Buğra ile ekonomik bir tatil yapıp bitirdik. Plajda ne kadar kedi ve köpek varsa bakımlarını da üstlendik” dedi.


Bir günde 10 şarkı

Bir günde 10 şarkı

Funda Arar özel bir projeye imza attı. Eşi Febyo Taşel’in de arasında olduğu orkestrası ile Anadolu Feneri’nde bir mekana kapandı. 10 şarkıyı akustik olarak canlı kayıt yaptı. Funda Arar şarkılarını 15 günde bir YouTube kanalından sevenleri ile buluşturacak.

Sosyal medya önlem aldı

Sosyal medya önlem aldı

İkinci kızına 5 aylık hamile olan Meryem Uzerli, Berlin’de açtığı kafe ‘Nosh Nosh’un kapısında poz verdi. Büyüyen karnını işaret etti. Uzerli’nin bebeğinin babası yıllardır Berlin’de yaşayan bir Amerikalı. Çift, geçen baharda tanışmış. Meryem Uzerli “Sevgilin kim?” diye soran İstanbul’daki dostlarına şöyle söylüyor: “Şimdilik sır. Ortaya çıkmasın diye birbirimizi sosyal medyada bile takip etmiyoruz. Deşifre olursa onu yıpratırlar.” Oyuncu, takipçilerinin “Evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna da gülücük emojisiyle cevap veriyor.

Davada yeni gelişme

Davada yeni gelişme

Ozan Güven’e, eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiasıyla dava açılmıştı. Oyuncunun hakaret, cebir, tehdit kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve kasten yaralama suçlarından 3 yıl 9 aydan, 13 yıl 6 aya kadar hapsi istendi. Bulutsuz hakkında da basit yaralama suçundan soruşturma açıldı. Taraflar arasında uzlaşma sağlanamadı. Dava, 21 Ocak 2021’de.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gizem Özdilli'den 23 yıllık itiraf