5 dakikada magazin turu (9 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

09 Mayıs 2020, Cumartesi 09:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ev yapımı reklam

Ev yapımı reklam

2002 Türkiye Güzeli Azra Akın, Kasım 2018’de oğlu Demir’i dünyaya getirmişti. Eski kraliçe, bir bebek bezinin reklam filminde oynadı. Azra Akın koronavirüs nedeniyle filmi evinde kendi çekti.

Reklam yaptı pişman oldu

Reklam yaptı pişman oldu

Eda Ece sosyal medyada kendi kullanmadığı hiçbir ürünün reklamını yapmadığını söyledi. Oyuncu, “Bir kere, bir markanın reklamını yaptım. Şevval (Sam) arayıp uyardı. Hayvanlar üzerinde deney yapılan bir ürünmüş. Çok üzüldüm” dedi.

Sağlıkçılara karşı

Sağlıkçılara karşı

Aydilge ile eşi Utku Barış Andaç, ‘Yalnız Değilsin’ adlı şarkısını corona virüs nedeniyle gecesini gündüzüne katarak çalışan sağlık emekçileri için yeniden düzenledi. Aydilge, “Yeşilay ile birlikte kahraman sağlıkçılarımıza sürpriz yapmak, yüzlerini güldürmek istedik" diye konuştu.

Gündem senaryo

Gündem senaryo

‘DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması’ salgın yüzünden ertelendi. Ama yeni bir proje hayata geçti. Ünlü isimler, TÜRSAK Vakfı’nın YouTube kanalında düzenlenen senaryo sohbetlerine katılıyor. Hatice Şendil’den sonra sırada bu akşam 21.00’de Levent Erden var. Taner Ölmez (10 Mayıs), Ozan Akbaba (13 Mayıs), Özge Özberk (16 Mayıs), Murat Dalkılıç (20 Mayıs) canlı yayın konuğu olacak.

Bahar akımı

Bahar akımı

İrem Sak corona virüs salgınından bambaşka bir kadın olarak çıkmaya kararlı! Daha önce botoks yaptırdığı için pişmanlık duyduğunu söyleyen oyuncu, karantina günlerinde kendini bakıma aldı. Her akşam yatmatan önce yüzüne özel maskeler uyguluyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinem Kobal’a yakın arkadaşlarından büyük şok