5 dakikada magazin turu (9 Nisan 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz. /Halil Kalmuk - halil.kalmuk@posta.com.tr

09 Nisan 2020, Perşembe 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İyi ki varlar

İyi ki varlar

Bensu Soral corona virüs nedeniyle yapılan uyarılara harfiyen uyanlardan. Evden dışarı çıkmayan oyuncu, dün köpeği Bruno ile sarmaş dolaş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. “Korkmayın zarar gelmez. Aksine insan kendini güvende hisseder” dedi. Karantina günlerini Amerika Florida’daki malikanesine geçiren Süreyya Yalçın da 4 köpeği ile poz verdi ve enerjisini sadık dostlarından aldığını söyleyip “İyi ki varlar. Bruno’nun kalp atışlarını hissetmek müthiş” dedi.

Hediye alma, bağış yap

Hediye alma, bağış yap

Oyuncu Deniz Baysal 5 Nisan’daki doğum gününde sevenlerine “Hediye almayın. Lokman Hekim Sağlık Vakfı’na bağışta bulunun” çağrısında bulunmuştu. Eser Yenenler’in eşi Berfu Yıldız 11 Nisan’da kutlayacağı doğum günü öncesinde Deniz Baysal’ın başlattığı akıma uydu. Takipçilerine “Bana minik sürprizler yapmayı düşünenler, benim adıma sağlık çalışanları için bağışta bulunurlarsa çok sevinirim” mesajını verdi.

Sağlıkçılara büyük destek

Sağlıkçılara büyük destek

Mücevher markası Kısmet by Milka’nın tasarımcısı Milka Karaağaçlı ile kişiye özel yemekler hazırlayan BrosLife’ın kurucusu Sibel Büyükuğur el ele verdi. İkili, Şişli Eftal ve Sarıyer Etfal hastanelerinin sağlıkçıları için destek zinciri başlattı. Corona virüs nedeniyle başlarını bile kaşıyacak vakit bulamayan acil servis çalışanlarına 7 gün öğle yemeği göndereceklerini açıkladılar. Kampanyaya Burcu Esmersoy ile Hacı Sabancı’nın sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı da katıldı. Sırayla sağlıkçılara yemek gönderecekler.

En güzel hediye ailem

En güzel hediye ailem

Roman Mağazaları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Toplusoy ile İpek Çolakoğlu, Haziran 2012’de nikah masasına oturmuştu. Çocukları Zeynep 2013, Selin 2015’te doğmuştu. İpek Toplusoy’un dün doğum günüydü. Corona virüs yüzünden haliyle evde kutlama yaptı. 30 yaşına basan İpek Toplusoy, “Benim için en güzel hediye; ailemin yanımda ve sağlıklı olması” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Acemi Cadı'nın 'Cenk'i bambaşka biri oldu