5 Kasım 2021 Akrep burcunda yeniay ve burçlara etkileri

5 Kasım Cuma günü Akrep burcunda gerçekleşecek yeniay, bize yenilik yapmamız gerektiğini söylüyor. İlişkiler alannda sabit kalmak yerine harekete geçmeli, ısrarcı olduğumuz konuları bir kenara bırakmalıyız. Peki 5 Kasım Akrep burcu yeniayında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte 5 Kasım Akrep yeniayı ve burçlara etkileri...

04 Kasım 2021, Perşembe 12:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

5 Kasım 2021 Cuma günü Akrep burcunda bir yeniay gerçekleşiyor.

Akrep burcunun 12. derecesinde gerçekleşen yeniayda aile, yuva veya yuva gibi gördüğümüz alanlarda almadığımız sorumluluklar veya sürdürmek için ısrarcı olduğunuz ancak işe yaramayan olaylar ve ilişkiler gündeme gelecek.

Akrep burcunda gerçekleşen bu yeni ayda tutku, dönüşüm ve değişim de yer alıyor. 

Bu yeniay bize yenilik yapmamız gerektiğini, yeni bir adım atmaya ihtiyacımız olduğunu söylüyor. Bu nedenle özellikle ilişkiler alanında takıntılı olmamamız gerekiyor. Ayrıca sözel anlamda yanıltıcı olabiliriz. Bu nedenle bugünlerde daha net olmaya dikkat etmek gerekiyor.

Bir diğer yandan yeniaylar bize aynı zamanda yeni başlangıçlar vaat eder. Üstelik bu yeniayda hiç beklemediğimiz yerlerden geleek sürprizler de kapımızı çalabilir. 

5 Kasım Akrep yeniayı fevri çıkışlara, anlık tepkilere yol açabilir. Bu nedenle sakin kalmak gerekiyor. 

Akrep burcunun 12. derecesinde gerçekleşecek yeniay Uranüs karşıtlığı ile geliyor. Yeniay ve dolunay dönemlerinde kendimizi daha gergin hissedebilir. Uranüs'ün karşıt açı yapması nedeniyle huzursuzluğumuz daha görünür hale gelebilir. 

Ancak yeniay etkileri maddi manevi iyicil kabul edilen Mimosa, Acrux ve Alphecca yıldızları ile kavuşum yapıyor. Şans, başarı ve cesaret veren bu yıldızlar iç huzuruna ve şifaya kavuşma çabalarımızın sonuçlarını göreceğimizi vaat ediyor.

6 Kasım'da Merkür'ün Akrep burcuna geçişiyle Akrep vurgusu daha da pekişecek. Merkür, Akrep'teyken her konunun derinine inmek ister, görünen ile yetinmez. Bu da dikkatimizi verdiğimiz konuyu sonuç almadan bırakmayacağımız anlamına gelir. Ancak bir konuda odaklanırken, bunu takıntı haline getirmemekte fayda var. 

Şimdi gelelim 5 Kasım 2021 Cuma Akrep burcu yeniayının burçlara özel etkilerine...

Önce yükselen burcunuzu, ardından Güneş burcunuzu okumayı unutmayın!

Koç burcu

Koç burcu

5 Kasım Akrep burcu yeniayı, Koç burçlarının para evinde gerçekleşiyor. Gündeminizde kredi, borç, miras ve davalar olabilir. Bu konularda değişimler yaşayabilirsiniz.

Bir diğer yandan beklenmedik harcamalar söz konusu olabilir.

Bu dönemde ortaklık alanında manipülasyonlara açıksınız. Hem iş hem de özel hayatınızdaki partneleriniz ile ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

Ancak bu dönemde yeni fikirler üretmeye daha açık olacaksınız. Yeniayı yeni başlangıçlar için kullanabilirsiniz.

Boğa burcu

Boğa burcu

5 Kasım Akrep burcu yeniayı Boğa burçlarının ilişkiler-ortaklıklar alanında gerçekleşiyor. Haliyle gündeminiz de ilişkiler olacak. Yeni bir ilişkiye adım atmak isteyebilirsiniz. Ancak bu dönemde "ben-biz" kavgasından uzak durmanız gerekiyor.

Bu dönemde kendinizi daha fazla özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Ancak bu istek ilişkiler alanınızda krizlere yol açabilir. Bu dönemde anlık hareketlerden, dürtüsel davranışlardan kaçınmanız gerekiyor.

İkizler burcu

İkizler burcu

5 Kasım Akrep burcu yeniayı İkizler burcunun iş hayatı ile ilgili alanları etkiliyor. Yeni proje ve işler anlamında bereketlisiniz ancak bu dönemde kendinizi "ben ne yapıyorum, mutlu muyum" diye sorgulayabilirsiniz.

Bu dönemde sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Yengeç burcu

Yengeç burcu

Bu yeniayda aşk eviniz hareketleniyor. Yeni flörtler olabilir. Gündeminiz de yeni kararlar üzerine düşünmek olacak.

Bu dönemde çevre tarafından çok desteklenmeyebilir hatta onay almayabilirsiniz. Adaylara iyi dikkat etmeniz gerekiyor. Belki de sizin için gerçekten çok da uygun değildir.

Aslan burcu

Aslan burcu

5 Kasım Akrep burcu yeniayı aile, ev ve köklerinizle ilgili alanlarda gerçekleşiyor. Bu dönemde hiç beklenmedik, radikal değişiklikler yaşayabilirsiniz. Mesleki konular için eve bazı alanları değiştirmek isteyebilirsiniz.

Yeni bir ev almayı istiyorsanız, bu dönemde çok sürpriz bir karar alarak taşınabilirsiniz. Ancak dürtüsel davranmamaya dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Her neye karar veriyorsanız, iyi bir şekilde ölçüp tartmalı, sonuçlarını iyi hesap etmelisiniz.

Başak burcu

Başak burcu

5 Kasım Akrep burcu yeniayında Başak burçlarının gündemi yeni eğitimler, arabalar ve seyahat olacak. Verdiğiniz kararlar planladığınız gibi gitmeyebilir. Bu nedenle riskli parasal işlere girmemenizde fayda var. Aynı zamanda trafikte dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Uranüs karşıtlığı size fevri davranışlar getirebilir.

Terazi burcu

Terazi burcu

5 Kasım Akrep burcu yeniayı Terazi burçlarının para evinde gerçekleşiyor. Yeni kaynaklar bulabilir, yeni iş imkanları sağlayabilir, yeni gelirlere merhaba diyebilirsiniz. Çevrenize iyi bakın, fırsatları iyi değerlendirin.

Para evinizde gerçekleşen yeniay aynı zamanda size gereksiz ve büyük harcamalar yaptırabilir. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız, iyi planlama yapmanız gerekiyor.

Bu dönemde flörtlere açıksınız. Üstelik güzel fırsatlar çıkacakmış gibi görünüyor.

Bu dönemde çevrenizden övgü dolu sözler almanız olası.

Akrep burcu

Akrep burcu

5 Kasım yeniayı sizin burcunuzda gerçekleşiyor.

Bir süredir zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Artık yeniden başlamaya hazırsınız.

Bu dönemde hem dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilir hem de hayata bakış açınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

Ancak bu dönemde özellikle ortaklıklar ve ilişkiler alanında beklenmedik olaylar veya tepkiler söz konusu olabilir.

Hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleşen kavuşma, hızlı bir şekilde sonlanabilir.

Bu dönemde size iyi gelecek şeylerle ilgilenin.

Yay burcu

Yay burcu

5 Kasım Akrep burcu yeni ayı, size yeni sosyal ortamlar vaat ediyor. Yeni ortamlara girebilir, yepyeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Bu dönem hiç beklemediğiniz flört fırsatları da sizi bekliyor. Ancak bu dönemde seçtiğiniz insanlar çevreniz tarafından istenmeyebilir. Sosyal konum anlamında size denk olmayan biri ile flört edebilirsiniz.

Bu dönemde manipülasyonlara karşı dikkat etmeniz gerekiyor; özellikle de iş çevresinde...

Oğlak burcu

Oğlak burcu

5 Kasım Akrep burcu yeniayında sosyal çevrenizden etki alacaksınız. Yeni ortamlara girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Aynı zamanda beklemedik flört fırsatları da var. Ancak flört ettiğiniz kimseler çevrenizden destek görmeyebilir.

Bu dönemde sizi engellediğini düşündüğünüz maddi konularla ilgili birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak keyif ile hedeflerin dengesini iyi kurmanız gerekiyor.

Bu dönemde ön planda olmak istemeyeceksiniz. Gruplar arasında yer almak daha iyi gelecek.

Bu dönemde iş hayatınızla ilgili finalize etmeniz gereken konular varsa, onlara yönelmeniz sizin için oldukça olumlu sonuçlar doğuracak.

İş hayatında manipülasyonlara açık olun ve her şeyi kendiniz ayrıca ölçüp tartın.

Kova burcu

Kova burcu

5 Kasım Akrep burcu yeniayı sizi kariyer alanında tetikliyor. Yeni teklifler alabilir, yeni işlere girebilirsiniz. Arzu ettiğiniz yeni bir projeye dahil olabilirsiniz.

Bu dönemde ev alanında beklenmedik sürprizler söz konusu. Ev-iş dengesini kurmak sizin için biraz zor olabilir.

Balık burcu

Balık burcu

5 Kasım Akrep burcu yeniayı Balık burçlarını uzaklarla ilişki alanını tetikliyor. Bir seyahat planlayabilir, eğitim almak isteyebilir, farklı kültürlerden insanlarla tanışabilirsiniz.

Bu dönemde kararlarınız nedeniyle yakın çevrenizden şaşırtıcı tepkiler alabilir, onlar tarafından onay görmeyebilirsiniz. Bu nedenle gerginliklere karşı hazırlıklı olun ve sakinliği elden bırakmayın. Ani tepkilerden kaçının.

Araç kullanıyorsanız, bu dönemde trafikte de ekstra özen göstermenizde fayda var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Terazi burcuna asla söylememeniz gereken 7 şey