51 ameliyatta Nefertiti

Reenkarnasyona (yeniden doğuş) inanan üç çocuk annesi, önceki hayatında Mısır Kraliçesi Nefertiti olduğunu düşünüyordu. Çılgın kadın 22 yılda 490 bin lira harcayıp 51 estetikameliyat geçirerek Nefertiti'ye benzedi.

24 Ağustos 2009, Pazartesi 15:15
A A

Her şey rüyayla başladı

Nileen Namita, İngiltere’de yaşıyor. 49 yaşında ve 3 çocuk annesi. Reenkarnasyona (yeniden doğuş) inanıyor. Nileen Namita gençliğinde eski Mısır ile ilgili rüyalar gördüğünü söyledi. Namita 23 yaşındayken Mısır Kraliçesi Nefertiti’nin büstünün fotoğrafını görünce beyninden vurulmuşa döndü.

Ameliyattan bıkmadı

Nileen Namita hikayesini şöyle anlattı: “Büstü görünce, önceki hayatımda Nefertiti olduğumu anladım. 1987 yılında Nefertiti’ye benzemek için estetik ameliyat olmaya başladım.” Çılgın İngiliz, Nefertiti’ye benzeyebilmek için 22 yılda 200 bin sterlin (490 bin lira) harcayıp tam 51 adet estetik ameliyat geçirdi.

‘Henüz benzeyemedim’

Nileen Namita, Nefertiti’nin kopyası haline gelmesine rağmen “Henüz tam benzemedim, birkaç ameliyat daha lazım” dedi. Milattan Önce 1350’li yıllarda Mısır’ı yöneten Firavun IV. Amonhatep’in eşi Nefertiti’nin Berlin Müzesi’ndeki büstü, güzel kadının simgesi. Nefertiti, Kleopatra’dan sonra en ünlü antik Mısır kraliçesi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.