51 yaşındaki Almula Merter anne oldu

Tiyatrocu Ferdi Merter'in kızı, oyuncu Almula Merter (51), Mart 2014'te İngiliz Robert Churm (48) ile Londra'da evlendi. 3 yıldır anne olmak isteyen, Almula Merter ile eşi, bir yurda terk edilmiş 2 kimsesiz İngiliz kardeşi evlat edindi

21 Ocak 2018, Pazar 16:32
A A

Kızının 4 yaşında, oğlunun 4.5 aylık olduğunu söyleyen oyuncu ''Başvuruyu 1 yıl önce yaptık. Şubat'ta eve geliyorlar. 51 yaşında anne oluyorum, müthiş bir duygu. Onlar için alışveriş yaparken ağlıyorum. Annem önce yadırgadı, sonra kabul etti. Babam sevinçten ağlıyor. Arkadaşlarım 'Delirdin mi?' diyor. Artık büyük bir ailem var'' dedi.

Londra'daki bir üniversitede yöneticilik yapan eşi Robert Churm'ün da çok heyecanlı olduğunu söyleyen Almula Merter sözlerine şöyle devam etti:

''Çok çocuk istiyordu. Ona biyolojik olarak değil, ama kalbimle 2 evlat veriyorum. Allah bizi o çocukları büyütmek için görevlendirmiş. Tüp bebek denemeleri başarısız olunca o kadar acı çektim ki. Aklımı kaçıracak gibi oldum, depresyona girdim. Ağlamaktan nefes alamadım. Ama şimdi 2 yavrum var. Bu tarifsiz bir mutluluk''

Üç yıl önce evlenen Almula Merter (51) ile Robert Churm (48) Londra'da yaşıyor. 

Almula Merter'in anne-babası Ferdi-Cansın Merter. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.