53 yaşındaki anne paylaştı, sosyal medya yıkıldı!

53 yaşındaki Donna Anna Omanski'nin paylaşımları sosyal medyayı salladı

30 Nisan 2019, Salı 09:24 Son Güncelleme:
A A

Avustralya'nın Queensland eyaletinde yaşayan Donna Anna Omanski, beslenme uzmanlığı ve modellik yapıyor.

15 yaşında modelliğe başlayan ve herhangi bir estetik operasyon geçirmediğini söyleyen Donna Anna Omanski'nin yaşıysa duyanları şoek ediyor.


53 yaşında ve bir çocuk annesi olan Donna Anna Omanski yalnızca fitness ile uğraşmıyor, ayrıca boks ve koşu gibi farklı spor dallarıyla da uğraşıyor.


Gençlik yıllarında sağlıksız ve besin değeri düşük gıdalarla beslendiğini belirten Donna Anna Omanski çok şanslı olduğunu çünkü sağlıklı yaşamı sevdiğini ifade ediyor.

Son 5 yıldır vegan beslenen Donna Anna Omanski vegan beslenme alışkanlığını oldukça kolay kazandığını söylüyor.

Hayatı boyunca bir bardak bile kahve içmemiş olan Donna Anna Omanski her gün yeşil çay içmeyi ihmal etmiyor.

Donna Anna Omanski, fit bir vücuda ve sağlıklı yaşama sahip olmak isteyen kişilere doymuş yağ ve trans yağ içeren gıdalarda uzak durmaları, bu tip gıdaların cildi hızla yaşlandırdığı tavsiyesinde bulunuyor.

Donna Anna Omanski yüksek lif içeren gıdaların vücudu gençleştirdiğini ve organların daha düzgün işlev görmesini sağladığını belirtiyor.

Omanski, sağlıklı beslenme ve sporun yanı sıra her sabah yüzünü sabunla yıkıyor ve ardından cildine nemlendirici sürüyor.

25 yaşından bu yana A vitamini desteği alan Donna Anna Omanski bugüne kadar herhangi bir estetik operasyon geçirmediğini ve bıçak altına yatmadığını vurguluyor.

Donna Anna Omanski hamilelik sonrasında birçok kadının kilo alması sorununun aksine kilo almakta zorlanmış.

Bu konuda sporla uğraşan çok sayıda uzman ismin görüşünü de alan Donna Anna Omanski, spor yapan kişilerin metabolizmasının daha hızlı yağ yakmaya programlanması sebebiyle hamilelik sonrasında kilo almada sorun yaşadığını öğrendi.


Donna Anna Omanski, modellik ve televizyon kariyerinin yanı sıra sağlık ve güzellik önerilerini takipçileriyle paylaştığı bir blog sayfası da yönetiyor.

50'li yaşlardaki birçok kadının aksine son derece genç göründüğü ve fit olduğu için kendisine uygun kıyafet bulmakta zorlandığını belirten Donna Anna Omanski bu sebeple moda tasarımcılığına da soyundu.

Sağlıklı beslenme ve sporun yanı sıra Donna Anna Omanski genç görünümünü korumak için stresten uzak bir hayat yaşamaya çalışıyor.

Donna Anna Omanski herkese, sürekli tekrar eden ve hoşuna gitmediği sorunları geniş ölçekte ele almaları ve yaşamlarından sonsuza kadar çıkarmaları önerisinde bulunuyor.


Yaşın yalnızca bir sayıdan ibaret olduğuna inanan Omanski'nin Instagram hesabını 14 bin kişi takip ediyor.

Sıradaki haber yükleniyor...