53 yaşındaki milyarder iş kadını ikiz bebek bekliyor

53 yaşındaki milyarder iş kadını ikiz bebek bekliyor

Dünyanın en zengin kadınlarından birisi olan Louis Dreyfus, 53 yaşında ikiz annesi olmaya hazırlanıyor. İsviçreli milyarder Dreyfus, 3 çocuk annesi ve 60 milyar dolarlık servete sahip

05 Ocak 2016, Salı 09:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

53 yaşındakti İsviçreli milyarder iş kadını Margarita Louis Dreyfus hamile olduğunu ve ikiz beklediğini açıkladı. Dreyfus, dünyadaki en etkili 25 iş kadını arasında yer alıyor ve 60 milyar doları aşan bir serveti yönetiyor.

Margarita Dreyfus, 2009 yılında Fransız iş adamı Robert Dreyfus yaşamını yitirince, futbol takımı Marsilya'yı da kapsayan milyarlarca dolarlık servetin yönetimini üstlendi.Margarita, eşinin vefatından sonra İsviçre'li banker Philipp Hildebrand ile çıkmaya başladı. Hildebard, Blackrock isimli bir yatırım şirketinin başkalığını da yürütüyor. Doğacak çocukların babasının Philipp Hildebrand olup olmadığı konusunda açıklama yapılmadı.

Margarita Dreyfus, eski eşinden 3 çocuk sahibi. Çoçuklardan Kyril ve Maurice ikiz.
İkinci kez ikiz annesi olmaya hazırlanan 53 yaşındaki Dreyfu Rusya doğumlu. Kocası Robert Louis-Dreyfus'un 2009'da ölümü sonucu Margarita Louis-Dreyfus, 64 milyar dolar geliriyle dünyanın en büyük 3'üncü tarım ve enerji ürünleri ticaret holdinginin başına geçti. 160 yıllık Fransız Louis-Dreyfus Holding, özellikle pamuk ve pirinç ticaretinde ve portakal suyu üretiminde dünya öncülerinden.

NTV

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sülünler yumurtadan çıkmaya başladı: Yaban hayatını geliştirecekler