57 bin liralık ayakkabının sahibi Sibel Can mı oldu?

İstanbul’da bir fuarın açılışı için özel olarak tasarlanan ve yapımında pırlanta, inci, swarovski gibi değerli taşların kullanıldığı 57 bin TL'lik ayakkabının Türk bir şarkıcı tarafından satın alındığı açıklanmıştı

10 Kasım 2016, Perşembe 12:58
A A

İstanbul’da bir fuarın açılışı için özel olarak tasarlanan ve yapımında pırlanta, inci, swarovski gibi değerli taşların kullanıldığı 57 bin TL'lik ayakkabının Türk bir şarkıcı tarafından satın alındığı açıklanmıştı.

Sabah'ta yer alan habere göre, ayakkabıyı satın alan isim açıklanmazken bu kişinin Sibel Can olduğu iddia edildi.

130'un üzerinde pırlanta, inci ve swarovski taşıyla kaplı özel yapım ayakkabıyı ünlü şarkıcının aldığı konuşuluyor.

İşte 57 bin lira değerindeki o ayakkabı...

TEPKİ ÇEKİNCE KÜRKÜ GERİ VERMİŞTİ 7 ay sıra bekleyip, 40 bin lira vererek kırmızı tilki kürk satın alan Sibel Can, büyük tepki çekmişti. Can, sosyal medyayı ayağa kaldıran 40 bin liralık kürk için "Ben hiç öyle bir insan mıyım, sadece hayvanseverleri denedim. Kürkü almadım. Zaten alsam da nerede giyeceğim?" açıklamasını yaptıktan sonra kürkü geri verdiğini söylemişti.

Kürkünü İnstagram'da sergilediğinde tepki çeken ünlü isim, bu kez tedbiri elden bırakmadı. Başarılı şarkıcı, ayakkabı fuarında görücüye çıkan 57 bin liralık ayakkabıyı dayanamayıp aldı. Fakat bu kez gizlemeyi tercih etti.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.