6 parçayla Robert Pattinson olma rehberi

Tüm dünyada efsane Alacakaranlık (Twilight) serisiyle tanınan Robert Pattinson, ilerleyen yıllarda hem stiliyle hem de sanat filmlerindeki olağanüstü performansıyla rüştünü ispatladı. Evet, Alacakaranlık serisiyle zamanında ergenlerin kalbini çalsa da sonraları sıradan bir vampir filminde oynayan yakışıklı imajını yerle bir etti Robert Pattinson. Elbette Robert Pattinson'ın dolu dolu oyunculuğunun yardımı oldu ancak Hollywood'un en tarz erkeklerinden biri olarak da başardı bunu. Bugün 34 yaşına basan Robert Pattinson'ın asi tarzını inceleyelim.

13 Mayıs 2020, Çarşamba 10:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Robert Pattinson'ı stil konusunda başarılı yapan spor kombinlerde de klasik görünümlerde de başarılı olması sayılabilir. Önemli gala ve davetlerde şık görülmeye alışık olunan Robert Pattinson, vücuduna tam oturan takımları seçerken, klasikte de alışılmışın dışına çıkarak iyi görünmeyi başarıyor. Papyonunu beyaz yerine siyah tercih etmesi, onu anında bilindik kırmızı halı görünümünden uzaklaştırmış örneğin.


Robert Pattinson'un giydiği gömleğin benzerini Tudors'ta 59.90'a bulabilirsiniz.

Robert Pattinson, sokak tarzını oluştururken havalı görünmek için çok da çaba harcamıyor. Hatta öyle ki birbirne uyumsuz iki yeşil tonunun üst üste gelmesi de onu rahatsız etmemiş. Böylelikle eforsuz şıklığı ve asi görünümü aynı anda yakalamış. Tam bahardayken siz de pastel tonlarda bomber ceketlerle sokak stilinizi konuşturabilirsiniz.


Aynı havayı yaratabileceğiniz, tam baharlık, gündüzün ılık havasında akşamın serinliğinde giyilebilecek bir seçenek Berska'da 139.35 TL'ye mevcut.

Robert Pattinson'o her kombininde gözünde güneş gözlükleriyle görmek mümkün. Fark ettiyseniz siyah değil, saç rengiyle neredeyse aynı tonda hafif retro bir gözlük tercih etmiş. Üzerindeki hoodie ile son derece modern ve spor bir gözlük seçmesi beklenirdi, ancak yine ters köşe yapmış Robert Pattinson!


Aynı model ve aynı coollukta farklı ton Vogue marka güneş gözlüğü Shopsolaris'te 495 TL!

Siz cesaret eder miydiniz bilinmez, ama bir kumaş şortla 'kısa pantolonlu' günlerinize dönmeniz mümkün. Robert Pattinson, "Alacakaranlık'taki kısa pantolonlu hallerini unutmadık" diyenlere cevap niteliğinde giyinmiş adeta. "Ben de cesaret ederim, ilk havuzbaşı düğününde şort giyeceğim" diyenlerin terziye gidip sipariş vermesi gerekecek.

Robert Pattinson, güneş gözlüğü olayını hayli abarttığını görüyoruz. Güneş olsa olmasa da takıyor. Karşımızda yine pastel renkler tercih eden, pembe rengi pantolonunda kullanmaktan çekinmeyen bir Robert Pattinson var ki renklerin ille de üst bedende kullanılması gerekmediğini hatırlatıyor.


Yazın sokakları şenlendirecek alternatif bir pembe pantolon, Koton'da 41.95 TL.

Robert Pattinson surat ifadesiyle kombininden hiç memnun olmadığını belli etse de biz çok beğendik. Lisede o çok sevdiğimiz, tişörtlerin üzerine giyip önümüzü açık bırakarak caka sattığımız kareli üstlerle halen havalı olunabiliyor.

U.S Polo ASSN'deki 99.95 TL fiyatındaki gömleği sade tişörtlerinizin üzerine şöyle bir geçirip, aynı asi görünümü yakalayabilirsiniz!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 7 adımda renkli saç boyama rehberi