6 düşük bütçeli date fikri

Pandemi nedeniyle pek çoğumuzun bütçesi zarara uğradı. Normalleşmeyle birlikte o eski buluşmalar geri dönüyor. Ancak iyi bir 'date' her zaman pahalı bir restoranda yenilen yemekten ibaret değildir. O çok güzel date akşamlarını düşük bütçelerle yakalayabiliriz. Eğer siz de partnerinizi eğlenceli bir date'e çıkarmak istiyorsanız ama bütçeniz kısıtlıysa düşük bütçeli date fikirlerine bir göz atmanızda fayda var. İşte cebini sarsmak istemeyenlere 6 düşük bütçeli date fikri!

20 Haziran 2020, Cumartesi 15:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Park pikniği

Park pikniği

Tek ihtiyacınız olan, şehrin en güzel parkı ve ufak bir market alışverişi. Dışarıda yüzlerce lira harcadığınız yemeklere gerek yok. Sessiz sakin bir sahil ya da park bulduktan sonra evde hazırlayacağınız yemekler yoldaşınız olabilir. Burada en yakın arkadaşınız istediğiniz müzikleri açabileceğiniz bir kablosuz hoparlör de olabilir. 

İlk buluştuğunuz yere gidin

İlk buluştuğunuz yere gidin

İlk buluşmalar çiftler için çok önemlidir. Sevgilinizle ilk göz göze geldiğiniz, birbirinizi tanımaya çalıştığınız o yere gidin! Hatta o gün giydiğiniz kıyafetleri tercih edebilir, anılarınızı canlandırabilirsiniz.

 Origami yapın

Origami yapın

İnternette milyonlarca origami nasıl yapılır sayfası var. Girip onlara adımları takip ederek onlarca, yüzlerce farklı şekil yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve bolca kağıt, bolca sabır. Bir çay demleyin koyun kenara başlayın origami yapmaya. 


 Bit pazarına gidin

Bit pazarına gidin

Bir pazarı şehrin ruhunu ortaya çıkaran en eğlenceli yerlerden. İlle de alışveriş yapmanıza gerek yok, gezip fikir edinebilir. Gördüğünüz parçaları deneyebilirsiniz. Bit pazarlarında cool fotoğraflar çekmek de en iyi hafta sonu eğlencelerinden biri. 

Bisiklet kiralayın

Bisiklet kiralayın

Artık neredeyse her belediyenin sahilinde bisiklet kiralanabiliyor. Bisiklet satın almanıza gerek kalmadan bisikletle şehri turlayabilir, bulduğunuz boş alanlarda ufak yarışlar yapabilirsiniz. 


Hayvan barınağına gidin

Hayvan barınağına gidin

Hayvanlarla iç içe olmak her zaman rahatlatır. Sadece hayvan sevmek değil, buradaki bakıma muhtaç hayvanlara da birlikte destek olabilir, onları besleyebilirsiniz. Hayvan barınağından çıktığınızda çok hafiflemiş hissedeceksiniz. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinema tarihinin en ikonik 10 çifti