61 yaşında hâlâ genç kız gibi

Hollywood'un sevilen yüzlerinden Melanie Griffith Ibiza'da yat tatilinde görüntülendi. Yıldızın kendinden emin, rahat tavırları sempati topladı...

05 Temmuz 2019, Cuma 07:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
posta.com.tr

posta.com.tr

Melanie Griffith Hollywood'un sevilen simalarından birisi. Alfed Hitchcock'un Kuşlar filminin yıldızı, aktris Tippi hedren'in kızı olan Melanie Griffith gösteri dünyasının içinde doğmuş ve büyümüş ve kendisi de oyunculuğu seçmiş.

Kendi döneminin sevilen yıldızlarından Don Johnson'la birlikteliğinden doğan kızı Dakota Johnson da şu an Hollywood'un en güzel kadınlarından biri olarak kabul ediliyor ve önemli filmlerde başrol oynuyor.

61 yaşına basan Melanie Griffith şu sıralar Avrupa'nın tatil başkenti Ibiza'da tatil yapıyor.

Özel bir yatta kalan güzel oyuncunun yanında kendisine eşlik eden kadın arkadaşları da var.

Ne zaman bir ünlü yat tatili yapsa gazeteciler fotoğraf çekmek için yatın etrafını sarıp pusuya yatıyor. Bu durum Melanie Griffith için de değişmedi.

Siyah bikinileriyle güneşlenen ve yattan atlayarak denize giren yıldızın peşini bırakmayan fotoğrafçılar tüm gün iş başındaydı.

Fiziğine güvenmeyen ya da özel anlarının görüntülenmesinden rahatsız olan ünlüler genellikle bu durumdan kaçmaya ya da kendilerinin havlular, örtüler, elbiselerle gizlemeye çalışırken Melanie Griffith'in rahat tavırları gözden kaçmadı.

Güzel yıldız bir ara fotoğraflarını çeken muhabirlere selam bile verdi.

Bu rahatlığı sebeplerinden biri de Melanie griffith'in 61 yaşında olmasına rağmen genç kızlara taş çıkartacak bir fiziğe sahip olması.

Yaşı ve görüntüsüyle barışık olan oyuncu peşinde dolaşan gazetecilerden saklanmakla uğraşmak yerine tatilinin tadını çıkarmayı tercih etti ve oldukça eğlendi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın en iyi giyinen 10 erkeği