7 aylık hamile Azra Akın böyle dans etti

7 aylık hamile Azra Akın böyle dans etti

7 aylık hamile olan Azra Akın'ın sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosu çok konuşuldu

28 Eylül 2018, Cuma 21:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

7 aylık hamile olan 2002 Türkiye ve Kainat Güzeli Azra Akın'ın Instagram hesabından paylaştığı dans videosu kısa sürede 80 bin beğeni aldı.

Azra Akın, eşi Atakan Koru ile geçen yıl Trakya usulü bir düğünle dünyaevine girmişti. Akın'ın kendi düğününde çılgınlar gibi dans etmesi de çok konuşulmuştu.

İşte Azra Akın'ın paylaştığı dans görüntüleri ve altına düştüğü not,


Bugün bebeğimle dans ettim :) 

Bana göre hamilelik ve doğum doğal bir süreç. Bu değerli anlar tadına varılarak yaşanmalı. Bebeklerimizi yolculuklarına, onları doğumdan bile önce, henüz karnımızdayken severek, onlarla iletişim kurarak başlatmaktan daha güzel bir şey olamaz. Hayat her zaman gül bahçesi değildir. Bundan korkmamalıyız. Çünkü biz kadınlar muhteşemiz ve bunun için yaratılmışız. Vücudumuza ve bebeğimize güvenmeliyiz. Onlar ne yapacağını iyi biliyorlar. Ben doğuma hazırlık aşamasında nefes çalışmaları kadar, hareket etmenin de önemli olduğunu düşünüyorum. Kalça bölgemizi esnek ve güçlü tutmak, o beklediğimiz an geldiğinde bize çok yardımcı olacak. Bazılarınca tesadüf ama benim inandığım kadarı ile bu dünya üzerinde geçiridiğimiz yüz binlerce yılın tecrübesi ve armağanı olarak bir çok dans bu konuda bize katkı sağlıyor. İster oryantal olsun, ister salsa veya hawai dansları... Sanki kadının doğası için yaratılmış danslar. İçimizdeki bilgelik dolu sesi ve gücümüzü unutmayalım. Kimseye teslim etmeyelim...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç: Seçil benim için son durak