7 Eylül Başak burcunda yeniay ve burçlara etkileri

Haftaya Başak burcu yeniayının etkisine başladık. Başak burcu yeniaylarında hangi konuda daha iyi olabileceğimizi, üzerinde çalıştığımız konuları veya bizim için önemli olan özel ilişkileri nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi sorgulamamız gerekir. Bu yeniayda ise ihmal ettiğimiz konulara odaklanmamız gerekiyor. Konu Başak burcu olduğunda mükelleşme ve sağlık konusu en önde gelir. Bu anlamda ötelenen sağlık durumlarına eğilmek doğru olacaktır. Peki bu yeniayda öne çıkan konular ne? Yükselen Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları nasıl etki alacak?

07 Eylül 2021, Salı 12:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
7 Eylül yeniayı ile 21 Eylül dolunayı arasındaki ilişki

7 Eylül yeniayı ile 21 Eylül dolunayı arasındaki ilişki

Bugün gerçekleşen Başak burcu yeniayından önce yeniaylar ve dolunaylar arasındaki iletişime göz atmak gerekiyor. Yeniaylarda bir konuda adım atılır, ilerleme sağlanır; dolunaylarda da kat edilen yollar, ilerlenen konuların sağlaması yapılır. Durumdan memnun musunuz, bu ilerleme süreci doğru bir yere mi gidiyor, görme fırsatı yakalanır.

Yeniaylar harekete geçme, dolunaylar ise sonuç alma enerjisine sahiptir

Yeniaylar başlatma, dolunaylar sonlanma ve tamanlanma enerjisi getirir. Bu nedenle yeniaylarda yeni başlangıçlar söz konusuyken, dolunaylarda bazı bitişler de yaşanabilir. Ancak bu yeniay ile dolunay arasında başka türlü bir ilişki de var.

Ayın başında gerçekleşen yeniayı, 21 Eylül'de gerçekleşecek bir dolunay takip ediyor. Ancak şimdiden dolunay enerjisi ile çalışmaya başladık. Siz kendinizde hangi konularda tamamlanma, hangi konularlda değişim hayal ediyorsunuz? Yeteneklerinizi hayata geçirme potansiyeli taşıdığımız bir yeniaydayız. Bu nedenle bir süredir geri plana attığınız adım atma heyecanınızı bu yeniayda canlandırın. İhmal ettiğiniz konulara odaklanın ve onları iyileştirme yolunda gidin. 

7 Eylül Başak burcu yeniayı genel etkileri ve yapabileceklerimiz

7 Eylül Başak burcu yeniayı genel etkileri ve yapabileceklerimiz

Bu yeniayda kendi doğamızda olan becerilerimizi tekrar gözden geçirmeli, bu yeteneklerimizi en doğru haliyle ortaya çıkarmanın yollarını aramalıyız. Bu anlamda hali hazırda zaten iyi yaptığımız şeylere saplanıp kalmak yerine potansiyellerimize de göz atmamız bizi daha ileriye taşıyacaktır. Bu nedenle Başak burcu yeniayında bambaşka alanları da araştırın. Sahip olduğunuz değerler size başarı getirecek.

7 Eylül Başak burcu yeniayı genel etkileri ve yapabileceklerimiz 

  • Bu yeniayda özellikle net olmak çok önemli. "Kaçan kovalanır" demeyin, bir süredir aklınızda olan konuları açık bir dille ifade edin. Cümleleriniz sağlıklı, açık ve anlaşılır olsun. 
  • İş hayatınızda bir süredir kendinizi akışa bıraktıysanız, daha planlı olmaya gayret edin. "Azıcık aşım, kaygısız başım" demeyin. Retro Uranüs etkisi size daha ilginç projeler için destek veriyor. Harekete geçin. 
  • Otorite konumundaki kişilerle aranızdaki kişisel savaşa bir son verin. Yeni bir iletişim yöntemi belirleyin, rotanızı değiştirin.
  • Başak yeniayı sürecine şanssızlığa vurgu yapmayın. Bu yeniay özellikle olumlamalarla güzel sonuçlar getirecek. 
  • Bir süredir ötelediğiniz sağlık kontrolleriniz varsa, bu dönemde bu kontrolleri merkezinize alın. Geçmişte gözden kaçmış bir sağlık sorunu bu yeniay ile şifa bulabilir.
  • Daha doğal olmanın yollarını arayın. Hoşunuza giden ritüeller varsa, bunları yapın. Yanınızda sevdiğiniz objeleri taşıyın. 
  • Başak enerjisi şükretmeye destek verir. Hayatınızda olan ve olmayan şeylere şükredin. 

7 Eylül Başak burcu yeniayında Koç burcu ve yükselen Koçlar

7 Eylül Başak burcu yeniayında Koç burcu ve yükselen Koçlar

Bu yeniay sizin iş hayatınızı etkiliyor. Bir tarafı büyütürken ihmal ettiğiniz diğer alanlara göz atın. Sosyal hayatınızda yeni gelişmeler olabilir.

7 Eylül Başak burcu yeniayında Boğa burcu ve yükselen Boğalar

7 Eylül Başak burcu yeniayında Boğa burcu ve yükselen Boğalar

Çocuklar, eğlence ve yaratıcılık süreçleri ile ilgili bir sorgulama sürecine girebilirsiniz. Bireysel olarak göz önünde olmayı sevseniz de, ışıklar size döndüğünde beraberinde gelen sorumlululardan rahatsız oluyorsunuz. Ancak bu sorumlulukları almanız ve denge kurmanız gerekiyor. Bu dönemde özellikle toplumsal imajınız ile ilgili destek göreceksiniz. 

7 Eylül Başak burcu yeniayında İkizler burcu ve yükselen İkizler

7 Eylül Başak burcu yeniayında İkizler burcu ve yükselen İkizler

Yuva ve köklerle ilgili birtakım bilgiler ortaya çıkabilir. Aynı zamanda bazı kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde aileniz veya kendinizi güvenli hissettiğiniz alanlarda olmak size daha iyi gelebilir. Aile kurmaya yönelik girişimler sizi tamamlanmış hissettirebilir. Bu dönemde yabancılarla ilgili çalışmalar, yurtdıdşı seyahatleri konusunda destek görüyorsunuz. 

7 Eylül Başak burcu yeniayında Yengeç burcu ve yükselen Yengeçler

7 Eylül Başak burcu yeniayında Yengeç burcu ve yükselen Yengeçler

Yakın çevreniz ile ilgili iletişiminizi sorgulayabilir; onların size, sizin onlara kattıklarınızı düşünme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ortaklık ve maddi konularda bir süredir bir testten geçiyordunuz. Bu yeniayda Yengeç burçları destek görecek. Ortak alacak ve borçlar alanında gelişmeler yaşayacaksınız.

7 Eylül Başak burcu yeniayında Aslan burcu ve yükselen Aslanlar

7 Eylül Başak burcu yeniayında Aslan burcu ve yükselen Aslanlar

Aslanlar bu yeniayda finans ve manevi alanda tatmin alanlarında etki görecek. Finans, para, manen tatmin yaşayacağınız alanlarda birtakım mükelleşme fırsatları yakalayacaksınız. Bir süredir para kazanma konusunda olumlu gelişmeler söz konusuydu. Bu yeniayda ikili ilişkiler alanında da bu konuda destek göreceksiniz. 

7 Eylül Başak burcu yeniayında Başak burcu ve yükselen Başaklar

7 Eylül Başak burcu yeniayında Başak burcu ve yükselen Başaklar

Her şeyin mükemmel olması için bilgiyi, ilişkileri bölen, parçalara ayırıp analiz eden Başaklar, bu yeniayda kendinizden, ilerlettiğiniz konulardan memnun musunuz, değil misiniz görme fırsatı yakalayacaksınız. Şimdi bunları analiz edeceksiniz. Başak burçları bu yeniayda günlük hayatın stresinden kurtulmanız anlamında birtakım aydınlanmalar konusunda destek göreceksiniz. 

7 Eylül Başak burcu yeniayında Terazi burcu ve yükselen Teraziler

7 Eylül Başak burcu yeniayında Terazi burcu ve yükselen Teraziler

Hayatın içinde mutluluğun, huzurun ve en önemlisi de uyumun çok önemli olduğu Teraziler, bu yeniayda eleştiri oklarını kendilerine çevirecek. Bağımlılıklarını gözden geçirecek. Hangi alanda çok iyi olmak için çalıştınız ve bu sırada hangi alanları ihmal ettiniz? Bu yeniayda daha neşeli, eğlenceli olma fırsatı yakalayacaksınız. Daha fazla para kazanma fırsatı ile karşılaşabilir, seyahat imkanı bulabilirsiniz. 

7 Eylül Başak burcu yeniayında Akrep burcu ve yükselen Akrepler

7 Eylül Başak burcu yeniayında Akrep burcu ve yükselen Akrepler

Toplumu ileriye taşımak konusunda etkin bir burç olan Akrep, bu yeniayda da kendisinde bu konuda sorumluluk hissedebilir. Özellikle topluma veya sosyal alanlarda yaptığınız katkıları sorgulayabilir, neleri ihmal ettiğinizi, hangi alanlarda mükelleşmeniz gerektiğini düşünme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu yeniayda Akrepler aile konusunda destek görecek. Yatırım fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu yeniyda Akreplerin destekleneceği bir diğer nokta ise bilinçaltına yerleşmiş konuların, korkuların deşifre olması yönünde. 

7 Eylül Başak burcu yeniayında Yay burcu ve yükselen Yaylar

7 Eylül Başak burcu yeniayında Yay burcu ve yükselen Yaylar

Toplum içindeki imajını çok önemseyen Yayların bunun için daha fazla hareket halinde olması gerekiyor. Yaylar kariyerinde bilgeliği ve eksiklikleri ile yüzleşecek. Çünkü iyileştirdiğimiz bir taraf varken aynı zamanda ihmal edilen bazı yanlar da ortaya çıkıyor. Bu dönemde toplum imajınız, kariyeriniz ile ilgili bir şey yapmış, başarmış olmanız bekleniyor. Burada bir eksiklik varsa, bilgelik yolundan sapmış olabilirsiniz. Geride bıraktıklarınıza, atladıklarınıza göz atmalısınız. Bu yeniayda ufak ticaret konularında ve seyahatler alanında destekleniyorsunuz. 

7 Eylül Başak burcu yeniayında Oğlak burcu ve yükselen Oğlaklar

7 Eylül Başak burcu yeniayında Oğlak burcu ve yükselen Oğlaklar

Oğlak burçları bu yeniayda yurtdışı temasları, eğitim, yabancılarla iletişim gibi konularda gayret gösterebilir. Aynı zamanda daha fazla sorumluluk almak isteyebilirler. Bu sırada eksik oldukları alanlarla yüzleşebilirlerse, gerçekten olumlu bir yeniay geçirecekler. Oğlak burçları bu yeniayda maddi konularda destek görüyor. Beklenmeyen bir gelir elde edebilirler. 

7 Eylül Başak burcu yeniayında Kova burcu ve yükselen Kovalar

7 Eylül Başak burcu yeniayında Kova burcu ve yükselen Kovalar

Bir süredir başkalarıyla yola çıkmak, paylaşmak üzerine düşünüyordunuz. Kazanç ve ortaklık alanında önemli sınavlardan geçtiniz. Borç ve alacak konularında dengeyi bulmayı başardınız mı? Hangi durumlarda hata yaptınız? Bunlarla yüzleşebilirsiniz. Bu dönemde "ben kimim" sorusuna yanıt bulacak; bireyselliğinizi yaşamak, kendiniz gibi olmak konusunda destek göreceksiniz.  

7 Eylül Başak burcu yeniayında Balık burcu ve yükselen Balıklar

7 Eylül Başak burcu yeniayında Balık burcu ve yükselen Balıklar

Bu yeniayda evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar gündeminizde olacak. Bu ilişkiler alanını ne kadar iyi yönettiniz, hangi alanlarda kendinizi eksik hissettiniz? Bu dönemde ihmal edilmiş alanların onarılması gerekiyor. Bu yeniayda korkularımızla da yüzleşeceğiz. 7 Eylül Başak burcu yeniayında ilham bulabilir, hayatınız ile ilgili önemli adımlar atabilir, vizyon kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bağımlılıklarınızdan kurtulmak için de destek görebilirsiniz. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 6 Eylül haftası