7 yaşındaki oğluna işkence edip öldürdü, cesedini domuzlara yedirdi

Amerika'nın Kansas eyaletinde yaşanan vahşetin kan donduran detayları ortaya çıktı, mahkeme sapık karı-kocanın cezasını açıkladı

10 Mayıs 2017, Çarşamba 09:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Adrian Jones'un bu gülümsemesi, öz babası ve üvey annesinin korkunç işkenceleri sonrası soldu. 7 yaşındaki çocuk açlıktan bir deri bir kemik kaldı ve hayatını kaybetti, ama vahşet burada son bulmadı. 

Adrian'ın üvey annesi Heather Jones ve öz babası Michael Jones, 7 yaşındaki çocuğa akıl almaz işkenceler yaptı. 

İngiliz gazetesi Daily Mirror'da yer alan habere göre talihsiz çocuğu kesme tahtalarına bağlayan, aç bırakan, saatlerce soğuk havada dışarıda bırakan canavar çift, yaptıkları her şeyin fotoğrafını çekerek bilgisayara kaydetti. 

Ortaya çıkan fotoğrafların birinde küçük çocuğun evin bahçesinde çöp dolu olan havuzda buz gibi suyun içinde saatlerce bekletildiği görüldüğü gibi zayıflığı da dikkatlerden kaçmıyor. 

Tüm bu korkunç detaylar, vahşetin yaşandığı ev sahibinin, sapık çiftin bilgisayarına bakmasıyla ortaya çıktı. 

Küçük çocuk 2015 yılında kaybolmuş, ceset parçaları ise domuz kafesinin civarında bulunmuştu. Bunun üzerine yapılan araştırmalar üzerine küçük çocuğun öldükten sonra cesedinin domuzlara yedirildiği ortaya çıktı. 

Cani baba Michael Jones (46) ve üvey anne Heather Jones (31), çıkarıldıkları mahkemede ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. 

Gazetenin haberine göre Adrian'ın öz annesi Dainna Pearce, eşinden boşandıktan sonra oğlunun velayetini kaybetmişti. 

Büyük annesi  Judy Conway ise vahşice katledilen küçük çocuğu en son 2012 yılında gördüğünü ve o zaman gayet sağlıklı ve mutlu olduğunu söyledi. 

Amerika'yı sarsan vahşetin ardından ortaya çıkan detaylar tüm dünyayı şoke etti. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünya, Kraliçe Elizabeth'in bu görüntüsünü konuşuyor