77'nci Altın Küre Ödül Töreni'nde kırmızı halı şıklığı

77'nci Altın Küre Ödül Töreni'nde yine her zamanki gibi kırmızı halı şıklığı yaşandı. Oscar'ın habercisi olarak adlandırılan Altın Küre Ödülleri, ABD'nin Los Angeles şehrindeki Beverly Hilton'da gerçekleşti. Yıldızlar geçidine dönen Altın Küre Ödül Töreni'nde kırmızı halıda ilginç kıyafetler sergilendi. Bazı ünlüler, kıyafetlerindeki devasa fiyonklar nedeniyle adeta birer hediye paketi gibi göründü.

06 Ocak 2020, Pazartesi 07:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

77'nci Altın Küre Ödül Töreni, görkemli bir açılışa sahne oldu. Oscar'ın habercisi olan Altın Küre töreninde kırmızı halıda adeta şıklık yarışı yaşandı. Bazı ünlüler kıyafet seçimiyle tam not alırken bazıları da sosyal medyada alay konusu oldu.

Jennifer Lopez'in kıyafeti sosyal medyada hediye paketine benzetildi. Lopez'e nişanlısı Alex Rodriguez eşlik etti.Taylor Swift iddialı kıyafetiyle dikkat çekti. Swift'in eteğini kırmızı halıda pozuna bir yardımcısı hazırladı.Kırmızı halıda sık sık deneysel tasarımlar giyen Blanchett bu yıl da kuralını bozmadı. Cate Blanchett, kelebeği andıran kıyafetiyle ilgi çekti. Fakat onun bu seçimi bazılarını memnun ederken bazıları da pek başarılı bulmadı.Charlize Theron, iddialı iki rengi bir araya getiren kıyafetiyle dikkat çekti. Theron, sezonun en çok konuşulan filmlerinden Bombshell ile tam not aldı.


Nicole Kidman'ı eşi Keith Urban yalnız bırakmadı. Kidman kırmızı halıda kırmızı bir elbise giymeyi tercih etti.

Scarlett Johanson'ın kostümü gecenin en gösterişli kıyafetlerinden birini giydi. Johansson'un elbisenin kuyruğu ve üzerindeki fiyonk dikkat çekti.Aşıklar buluşması

Aşıklar buluşması

Altın Küre kırmızı halısında bir anlamda "eski aşıklar buluşması" yaşandı. Brad Pitt'in ile bir zamanlar evli olduğu Jennifer Aniston ile daha önce nişanlanıp ayrıldığı Gwyneth Paltrow birbiri ardına kırmızı halıya çıktı. İşte törenin kırmızı halısından objektiflere yansıyanlar.

Angelina Jolie ile zorlu bir boşanma süreci geçiren Brad Pitt kırmızı halıda.


Jennifer Aniston objektiflere poz verirken son derece neşeliydi.


Pitt'in uzun süre nişanlı kaldığı ama evlenmeden yollarını ayırdığı Gwyneth Paltrow, şu anda Brad Falchuk ile evli. Ancak kırmızı halıya yalnız çıktı Paltrow.


Kırmızı halının en ilgi çekici anlarından birine de iki sevgili Rooney Mara ve Joaquin Phoenix damga vurdu. Ünlü çift, kırmızı halıda fotoğrafçılara böyle ilginç bir şekilde poz verdi.


Sinemanın en yakışıklı James Bond'u Piernce Brosnan da tüm ailesiyle kırmızı halıdaydı. Brosnan'a gecede eşi Keely Shaye Smith'in yanı sıra iki oğlu Paris ve Dylan da eşlik etti. 

Elton John

Sofia Vergara ve Joe Manganiello


Margot Robbie

Kit Harington ve Rose Leslie


Winnie Harlow


Nina Parker


Joaquin Phoenix


Salma Hayek

Jodie Comer


Rami Malek ve Lucy Boynton


Kerry Washington gecenin en cüretlar kıyafetlerinden birini giydi.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İlkay Gündoğan'ın pantolonu ilgi odağı oldu