8 adım da evi modern gösterme yöntemleri

Herkes evini büyük bir zevkle döşer ama mimari dokunuşlar olmadan evi dizayn etmek biraz zor bir iş. Çoğu eşyalar farklı yerden alınınca gözümüzde canlandırmak biraz zor olduğu için hafif karmaşalara neden olabilir. Size yardımcı olacak 8 adım da evi modern gösterme yöntemlerine bir göz atın.

26 Aralık 2019, Perşembe 15:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Derli toplu ev

Derli toplu ev

Evinizdeki eşyalar istediği kadar şık ve modern olsun eviniz dağnıksa hiç bir şekilde eşyalar ilgi çekmez. Gözüken tek şey dağınıklık olur.


İç mekan duvarları

İç mekan duvarları

Evinizi çok güzel kombin yaptınız ama duvarlarınız kötü bir renkte veya lekeli duvarlara sahipseniz eşyalarınızdan önce duvarlarınız dikkat çekeceği için evinizin güzelliğini gölgeleyecektir.

Tozu alınmamış aksesuar ve mobilyalar

Tozu alınmamış aksesuar ve mobilyalar

Evinizde birbirinden şık aksesuarlara sahip olabilirsiniz fakat meraklı misafirleriniz eminiz ki bunları yakından incelemek isteyecek ve detaylardan hiç hoşnut olmayacaktır. Çünkü aksesuarlar tozdan dolayı gerçek detayları ve gerçek rengi gösteremeyecektir. Aksesuar tercihlerinizi de metallerden yana kullanmanız evinize modern bir görünüm verecektir.

Mutfak mobilyaları

Mutfak mobilyaları

Mutfağınız yeni bir mutfak ise ya tezgahın üstüne ya da yemek masasında meyve kasesi gibi görseller kullanıp kaşıklık ve kettle gibi eşyaları sergileyebilirsiniz. Fazla kalabalık göz yoracağı için detaylar hiç görünmeyecektir. Eğer eski bir mutfağa sahipseniz ve yenileme ihtimaliniz yoksa hiç bir şekilde obje aksesuar kullanmamanız tavsiye edilir. Bütün eşyalarınızı mutfak dolaplarınızın içresinde saklamanız daha şık bir görüntü elde etmenizi sağlar.


Duvar aksesuarları

Duvar aksesuarları

Duvarlarda obje seviyor fakat ne kullanacağınız konusunda karar veremiyorsanız size en uygun önerimiz renkli mobilya kullanıyorsanız duvar aynası, tek veya iki renk mobilya kullanıyorsanız ise mobilyanıza uygun çerçeveli fotoğraflar veya tablolar olur.


Heyecanlandıran ev girişi

Heyecanlandıran ev girişi

Gelen misafirlerinizi heyecanlandıran ve oldukça davetkar olan ev girişleri daha girer gitmez pozitif bir enerji vereceği için dekorasyon konusunda önde başlamanızı sağlayacaktır. Dış kapınızın önünde bir paspas bulunması evin sıcak görünmesine sebep olur. Yine dış kapınızda kapı süsü ile güzelleştirmeniz ilgi çekici olacaktır. İmkan var ise dış kapının her iki yanına da 50 - 60 cm boylarında yapay ve ya canlı çiçek koymanız oldukça davetkar ve modern görünüm sağlayacaktır.

Yatak odası seçimi

Yatak odası seçimi

Evinizin size özel kısmı aslında evinizi en modern yapan kısımlarından biridir. Evinizin bütün duvarları aynı renk ise yatak odanızın farklı renk olmasına dikkat edin. Büyük kaba mobilyalar yerine daha kibar, naif ve küçük mobilyaların seçilmesi yatak odanızı daha ferah ve daha modern gösterecektir.

Banyoyu süsleyin

Banyoyu süsleyin

Banyonuzun temiz olması her zaman için size artı sağlayacaktır. Banyo aynanızın önünde raf var ise bu rafın önünde kişisel bakım ürünleri koymak yerine ufak yapay bir çiçek ve ya kokulu mum kullanarak hem banyodaki kötü kokuları yok etmiş olursunuz hemde modern bir görünüm kazanmış olursunuz. Eğer el yıkama lavabonuzun yanları varsa buralarda da küçük sepetler içinde tek kullanımlık el havlularını dizebilirsiniz.

Posta.com.tr / Büşra Akkaya

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz 8 bitki türü