8 ilin emniyetinde değişiklik

Sakarya, Çanakkale, Malatya, Batman, Samsun, Yozgat, Elazığ ve Kütahya emniyet müdürlüklerinde görev değişiklikleri yapıldı

06 Ocak 2014, Pazartesi 23:44
A A
8 ilin emniyetinde değişiklik

8 ilin emniyet müdürlüklerinde bazı görev değişiklikleri yapıldı.

Sakarya'da üç yıldır Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü görevini sürdüren Ziya Aygün, Koordinasyon ve Harekat Şube Müdürlüğüne atandı.

KOM Şube Müdürlüğüne ise Koordinasyon ve Harekat Şube Müdürü Osman Elbir getirildi.

Çanakkale

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğünde de görev değişimi yapıldı.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Yaşar Kaplan, Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

Yaşar'dan boşalan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne ise Muhabere Elektronik Şube Müdürü Murat Sarı atandı.

Malatya


Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğüne Şener Derin getirildi.

İl Emniyet Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, KOM Şube Müdürlüğünü yürüten Erol Keskinkılıç görevinden alınarak, İnşaat ve Emlak Şube Müdürlüğüne atandı.

Keskinkılıç'ın yerine ise Emniyet Komuta Kontrol Merkezi (EKMM) Şube Müdürü Şener Derin getirildi.

Batman


Batman İl Emniyet Müdürlüğünde Asayiş Şube Müdürünün görev yeri değiştirildi.

İl Emniyet Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, Asayiş Şube Müdürlüğü görevini yürüten Selahattin Adıbelli görevinden alınarak Yabancılar Şubesi Müdürlüğüne atındı.

Yabancılar Şubesi Müdürü Tuncay Şimşek ise Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi.

Samsun

İl Emniyet Müdürlüğünde bazı görev değişiklikleri yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ömer Çakmak, Muhabere ve Elektronik Şube Müdürlüğüne, Canik İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Baysal, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne, Muhabere ve Elektronik Şube Müdürü Ramazan Ünal ise Canik İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün, asayişten sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Emin Reşat'ın sorumluluğuna bağlandığı da öğrenildi.

Yozgat

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğünde görev değişikliği yapıldı.

Alınan bilgiye göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Erdoğan Boyraz Bilgi İşlem Müdürlüğüne, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Bahadır Özdemir de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

Elazığ

İl Emniyet Müdürlüğünde görev değişikliği yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü İlkay Akyel, Ruhsat Şube Müdürlüğüne getirildi.

Akyel'in yerine ise Ruhsat Şube Müdürü Hasan Dedebaş atandı.

Kütahya

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi Müdürlüğünde görev değişikliğine gidildi.

Alınan bilgiye göre, yaklaşık 2 yıldır KOM Müdürlüğü görevini yürüten İbrahim Aydın, Emniyet Komuta Kontrol Merkezi Şube Müdürlüğüne getirildi.

Aydın'ın yerine Kütahya Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürü Ömer Uslusoy atandı.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...