8 saat içinde tanışıp evlendi, başına gelmeyen kalmadı

Esra Erol'a katılan Ercan isimli kişi 8 saat içerisinde başlık parası vererek evlendiği, ancak ellini bile tutmadığı kadınla 20 gün aynı evde yaşadı. Ercan isimli şahsın evine gelen ve kayınbiraderi olarak tanıtılan kişi ile eşi aynı odada kalmaya başladı. Esra Erol ise 'gerçekten o kişi kardeşi miydi?' diye sorunca gerçekler ortaya çıktı.

25 Mart 2021, Perşembe 13:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dün Esra Erol'a katılan Ercan isimli şahıs herkesi şoke eden açıklamalarda bulundu. 8 saat içerisinde başlık parası vererek evlendiği, ancak ellini bile tutmadığı kadınla 20 gün aynı evde yaşadı.

Ercan isimli şahısın evine gelen ve kayınbiraderi olarak tanıdığı kişi ile eşi aynı odada kalmaya başladı. Esra Erol ise 'gerçekten o kişi kardeşi miydi?' diye sorunca olanlar oldu.

Yasemin Çöygün ile aracılar vasıtasıyla tanışan ve ardından düğün gibi bir nişan yapan Ercan'ın hayatı kabusa döndü.

Esra Erol'da programının konuğu olan 30 yaşındaki adam mağdur olduğunu söyleyerek canlı yayına geldi. Anlattıklarından dolayı utanan adama Esra Erol, "Kafanı dik tut ya. Mağdur olan sensin. Onlar utansın" dedi.

Esra Erol'un konuğu olarak stüdyoya gelen Ercan 2018 yılında Hamit Horoz vasıtasıyla tanıştırıldığı kadınla 1 gün içerisinde başlık parası verip evlendi.

Sadece 20 gün aynı evde yaşadığı eşi Yasemin'in başkasından çocuk yapıp üstüne yazdırdığını söyleyince herkes şoke oldu. Ercan, Afyonkarahisar’dan Hayat’a gidip 8 saatte evlendiğini belirtti.

Başına gelenleri anlatan Ercan adlı kişi, "Bulamıyorsun. Köyde kimseyi bulamıyorsun. Bana yardımcı olmadılar. 30 yaşındayım. Bizi Hamit Horoz tanıştırdı. Annesi ve babasıyla Hatay'da yaşıyorlar dendi. Biz de aldık getirdik. Nişan yapıp kurban kestik. 6 bilezik taktım. 3 aracıya 5'er bin, babasına 15 bin lira verdim' ifadelerini kullandı.

Ercan, Yasemin’in aynı odada 1-2 gün hariç birlikte kalmadıklarını belirterek, 'Kardeşim vuruldu, felç kaldı' deyip Yasemin kardeşi ile aynı odada kaldı” dedi.

Esra Erol ise 'gerçekten o kişi kardeşi miydi?' diye sorunca Ercan'ın söyledikleri şok etkisi yarattı. Ercan, felçli dediği kişinin aslında felçli olmadığını belirterek 40 gün sonra, Yasemin, ‘kardeşim Kadir’i ailemin yanına bırakalım deyip evden ayrıldı

Ercan, annesinin bu durumdan şüphelendiğini, dikkatli olmasını söylediğini belirterek, dolandırıcı olamayacağını söyledi ama…

Asıl hikaye ise Hatay’a yola çıktıklarında başladı. Ercan, Yaseminin, “çayıma uyku ilacı katıp mola verdiğimiz Adana’da kardeşi, ile beraber otobüsten indiler.

Ben arabada uyuyakaldım ve gözümü Hatay’a yarım saat kala uyandım” dedi. Muavine sorduğumda Adana’da indiklerini söyleyince dolandırıldığımı o an anladım.

Ercan, Hatay’da ailesinin yanına gittiğim ama ev kilitliydi. Köyden birine sorduğumda evin Hamit Horoz’a ait olduğunu kendisinin tarlada olduğunu belirtti. Ancak korktuğu için evine geri döndüğünü söyledi.

Ercan, kuzeni olan kızlara ulaşınca şok üstüne şok yaşadı. Aslında Yasemin’in Antakya’da yaşadığı onunla beraber 5 kişiyi daha dolandırdığı ortaya çıktı.

Ercan kendisine ulaşan Yasemin’in ‘ben seni kandırdım’ deyip, her şeyi itiraf ettiğini kendisinin dul olduğunu ve iki çocuğun olduğunu söylediğini belirtti.

Ercan, 2018 yılında Yasemin’e mahkemede görüşeceklerini söyleyince bir daha arayıp sormadığını belirterek, Yasemin’in Musa isminde bir kişi ile İstanbul Gaziosmanpaşa'da evli olduğunu da sözlerine ekledi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erdoğan incelemişti! Taksim Camii'nin içi ilk kez görüntülendi