8.1 tamam; sırada ne var?

Microsoft, Windows 8.1'i indirmeye sundu Peki bundan sonra, Windows 8 için takvimde ne var?

21 Ekim 2013, Pazartesi 16:00
A A

Aylardır haberlerini paylaştığımız Windows 8.1 güncellemesi sonunda Windows 8 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaya başlandı. Peki bundan sonraki güncelleme hangisi olacak, Windows 8 kullanıcıları Microsoft'tan neler beklemeli?

ZDNet'in iddiasına göre bir sonraki Windows 8 güncellemesinin gelmesi pek de yakın değil; büyük bir güncelleme 2015 baharına kadar gelmeyecek. Ancak Microsoft'un Windows 8.1 ile bir sonraki güncelleme arasına bir yıldan fazla süre koyması, güncellemenin küçük olmayacağının bir işareti olsa gerek. 2015'de sunulacak güncellemenin Windows Phone ve Windows'u birbirine daha da yaklaştırması bekleniyor. Bu, Windows Phone ve Windows 8 uygulama mağazalarının birleştirilmesi anlamına gelebilir.

İddiaya göre bir sonraki büyük güncellemeden önce 2014 baharında daha küçük bir Windows 8.1 güncellemesi yayınlanacak. Bu güncellemenin Windows Phone 8.1 güncellemesiyle aynı zamana denk gelmesi bekleniyor.

Resimlerle: Microsoft'un gizli kalan donanımları

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.