9 – 15 Nisan 2018 haftalık burç yorumları

9 - 15 Nisan haftasında hangi burç neler yaşayacak? Önümüzdeki günlerde ne gibi olaylarla karşılaşacağız? Astroloji konusunda büyük merak duyan okurlarımız için 2 Nisan haftası burç yorumlarını sizin için Astrolog Anıl Can yazdı. İşte gün gün her burcun detaylı anlatımıyla haftalık burç yorumları...

10 Nisan 2018, Salı 09:45
A A
9 – 15 Nisan 2018 haftalık burç yorumları
Merkür retrosu devam ediyor... Ay kova burcunda; enerjiler yükseliyor. 15 Nisan'da Merkür retrosu bitecek.

Sonrasında beklediğiniz haberler gelecek, yeni başlangıçlar için doğru zaman...9 Nisan Pazartesi

 
Koç: Bugün sevgili koçlar eski dostlarla bir araya gelip hasret gidermeniz olası, partneriniz ile güzel bir gece geçireceğinizi düşünüyorum bugün.
 
Boğa: Bugün sevgili boğalar kronik sağlık sorunları meydana gelebilir. Kendinize dikkat edin iş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler ve haberler bekliyor sizi bugün.   
 
İkizler: Bugün sevgili ikizler iş hayatınızda çeşitli aksaklıklar üst üste gelebilir bu sizi yıldırmasın her karanlığın sonu aydınlıktır benden size söylemesi. 
 
Yengeç: Bugün sevgili yengeçler ikili ilişkilerde iletişim zayıflığından dolayı sorunlar ve ifade gücünüzün yetersiz kalması sonucu ilişkinizde ayrılık söz konusu olabilir her şey sizin elinizde.
 
Aslan: Bugün sevgili aslanlar partneriniz ile evlilik kararı almanız olası çok güzel gelişmeler görüyorum sizin için evli olanları ise çocuk haberi bekliyor olabilir.
 
Başak: Bugün sevgili başaklar hayır demeyi öğrenmeli ve artık fazla ve aşırı fedakarlıktan kaçınmalısınız, yalnız kaldığınızda ne kadar yorulduğunuzu anlayacaksınız.
 
Terazi: Bugün sevgili teraziler duygusal ve miskin olmakla birlikte evcimensiniz de aynı zamanda şu dönem çıkın gezin biraz evde durmak pek size iyi gelmiyor. 
 
Akrep: Bugün sevgili akrepler iş hayatınızda ilerlemeler ve terfiyeler söz konusu olabilir çocuklarınız üstüne fazla düşüyor olabilirsiniz kontrolü biraz onlara bırakmaya gayret edin. 
 
Yay: Bugün sevgili yaylar zorlayıcı bir iş planlaması bekliyor sizleri bol geziyor seyahat ediyorsunuz işinizi ihmal etmiş olabilirsiniz.
 
Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar sindirim yolunda çeşitli sorunlar meydana gelebilir aşırılıktan ve abartıdan kaçınmaya çalışın beslenme konusunda.  
 
Kova: Bugün sevgili kovalar aile içinde oluşan huzursuzluklar son bulacak ancak öncesinde bir aaya gelip bir beyin fırtınası yapmanız şart olmakla birlikte gereklide.
 
Balık: Bugün sevgili balıklar iş hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz gelişmelerden haber alabilirsiniz birikmiş ödemelerinizi kapatacak ve maddi rahatlama içine gireceksiniz. 
 

10 Nisan Salı

 
Koç: Bugün sevgili koçlar son zamanlarda yakın çevrenizdeki bireyler umursamaz agresif tavır ve davranışlarınızdan son derece şikayetçi olabilir biraz kendinize çeki düzen vermelisiniz.
 
Boğa: Bugün sevgili boğalar yorucu bir haftayı geride bırakmışsınız bugünlerde iyice bir dinlenmeye ve tazelenmeye ihtiyacınız var.  
 
İkizler: Bugün sevgili ikizler  evli iseniz evlilik hayatınızda yolunda gitmeyen bazı problemle var çözüm odaklı olmaya ve kendinizde de suçu aramaya gayret gösterin.   
 
Yengeç: Bugün sevgili yengeçler hayatınızda her şeyin şuan için yolunda gitmesi sizi geriyor ve korkutuyor olabilir gelecek ile ilgili kaygılarınız gözlemlenebilir şu sıra. 
 
Aslan: Bugün sevgili aslanlar sevdiklerinize küçük sürprizler jestler yapabilirsiniz bu onları çok mutlu edecektir her zaman ki gibi sevgi dolusunuz bugün. 
 
Başak: Bugün sevgili başaklar çocuğunuz var ise onu yönlendirmekte biraz sıkıntılı bir dönem geçiriyor olabilirsiniz doğru iletişim kurmanın yollarını bulmalısınız maddi harcamalara da dikkat.  
 
Terazi: Bugün sevgili teraziler havada aşk kokusu var yine ayaklarınız yerden kesilmiş gibi uçuyorsunuz adeta ama dikkatli olun birden çakılmayın yere her seferinde bu kadar beklentinizi umudunuzu yükseltip sonra hayal kırıklığına uğramayın. 
 
Akrep: Bugün sevgili akrepler yeni bir ortama girecek ve sosyalleşeceksiniz yakın arkadaşlarınızla güzel paylaşımlar ve fikir alışverişi sizi bazı konularda rahatlatacak ve huzura kavuşacaksınız belli bir süre için.
 
Yay: Bugün sevgili yaylar merhametinize yenik düşüp size haksızlık ve ihanet edenlere karşı affedici olmayın insanlar değişmez bunu unutmayın aynı hatayı tekrar yapmayın. 
 
Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar yaşam alanınızı güzelleştirme yenilme değiştirme gibi konular söz konusu olabilir bu değişim duygusal olarak size çok iyi gelecektir. 
 
Kova: Bugün sevgili kovalar seçim yapmanız gereken bazı olay ve durumlar meydana gelebilir ikilemde kalmanız ve gergin bir gün geçirmeniz olası. 
 
Balık: Bugün sevgili balıklar  ya hep ya hiç bakış açınız bazı fırsatları kaçırmanıza neden oluyor unutmayın damlaya damlaya göl olur hemen umutsuzluğa kapılmayın güzel gelişmeler bekliyor sizi. 
 

11 Nisan Çarşamba

 
Koç: Bugün sevgili koçlar duygularınız çok karmaşık bir dönemden geçiyor partneriniz ile geleceğe yönelik plan program yapabilirsiniz bugün. 
 
Boğa: Bugün sevgili boğalar maddi kazancınızda bir süre boyunca ciddi bir artış gözlemlenebilir siz yine de kendinizi garantiye almalı ve kenarınıza para ayırmalısınız evliyseniz evlilik hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir bugün. 
 
İkizler: Bugün sevgili ikizler yalnız olmanız hep yalnız kalacğınız anlamına gelmiyor bu süreçte aşk hayatınızla değil de iş ve eğitim hayatınızla ilgilenmeniz sizin için daha karlı olacaktır.
 
Yengeç: Bugün sevgili yengeçler evliyseniz evlilik hayatınızda büyük problemler meydana gelebilir maddi anlamda zorlayıcı bir dönem geride kalmış bir rahatlama beklenen miras veya toplu paranın elinize geçmesi olası. 
 
Aslan: Bugün sevgili aslanlar sıcaklarında artmasıyla birlikte iştahınız kesilmiş olabilir bitkin düşebilirsiniz bol bol taze meyve yemeye gayret edin ve aile bireylerinize daha fazla vakit ayırın bugün. 
 
Başak: Bugün sevgili başaklar hayatınızdaki pozitif gelişmeleri fazla dillendirmeyin üzerinizde fazla göz olabilir baş ağrılarına ve halsizliğe dikkat bugün.
 
Terazi: Bugün sevgili teraziler küçük çaplı mutfak kazalarına dikkat sakarlığınız üstünüzde bugün partneriniz ile yaşayacağınız gerginlikler sonucu ilişkinizde ara vermenize sebebiyet verebilir.
 
Akrep: Bugün sevgili akrepler şehir dışından uzun süredir görüşmediğiniz eşiniz dostunuz akrabanız çat kapı gelebilir özel hayatınız düzene girmeye başlamış gibi görünüyor. 
 
Yay: Bugün sevgili yaylar iş hayatınızda her şey yolunda gidiyorken birden beklenmedik bir pürüz ile karşılaşabilirsiniz işinize yoğunlaşırken sevdiklerinizi ihmal etmemeye gayret gösterin.
 
Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar aranıza mesafe koyduğunuz insanlar size telefon edebilir veya görüşmek isteyebilir önyargılı ve sabit fikirli olmayın herkese bir şans tanıyın.  
 
Kova: Bugün sevgili kovalar  evinizde değişim yenileme tadilat vesaire gibi bir takım kararlar alınabilir maddi yönden bu dönem sizin için çok uygun bugün başlayın. 
 
Balık: Bugün sevgili balıklar aile düzeninizde yeni kararlar alacak ve uygulayacaksınız eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir bugün. 
 

12 Nisan Perşembe

 
Koç: Bugün sevgili koçlar aşk hayatınızda büyük belirsizlikler ve derinlerde geçmişten kalan yaralar olabilir size tavsiyem arkanıza bakmayın yoksa ilerleyemezsiniz daima önünüze ileriye bakın geçmiş geçmişte kalmıştır. 
 
Boğa: Bugün sevgili boğalar sosyal yaşantınızda bazı problemler yaşanabilir yapıcı taraf olmaya çalışın ve uyum sağlayın eğitim ve kariyer hayatınızda pozitif yönde gelişmeler görülebilir bugün. 
 
İkizler: Bugün sevgili ikizler özel hayatınızda yaşadığınız olumsuz olay ve durumlar neticesinde iş ve eğitim hayatınız da büyük hasara uğrayabilir profesyonel davranmaya çalışın.
 
Yengeç: Bugün sevgili yengeçler aile içinde oluşan huzursuzluklar son bulacak uzun süredir içinde bulunduğunuz maddi problemler ortadan tamamen kalkacak bugün.  
 
Aslan: Bugün sevgili aslanlar iş ve eğitim hayatının yorgunluğu ruhsal anlamda sizi çok zedeliyor ve iletişim kurmanızda negatif bir rol oynuyor partneriniz bu durumdan fazlasıyla şikayetçi olabilir yalnız kalıp dinlenmeye çalışın vakit buldukça.
 
Başak: Bugün sevgili başaklar ikili ilişkilerde gerginlikler ve çatışmalar meydana gelebilir aşk hayatınızdaki olumsuz ilerleme son bulacak ve güzel gelişmeler karşılayacak sizi .
 
Terazi: Bugün sevgili teraziler aile bireyleri ile bir araya gelecek ve aile içi huzuru sağlamak için yeni kararlar alacak ve uygulayacaksınız bugün.
 
Akrep: Bugün sevgili akrepler sevdiklerinizle tatil planı yapmak için doğru bir zaman dilimindeyiz maddi anlamda rahatlama görülebilir bugün. 
 
Yay: Bugün sevgili yaylar gururunuz ve inadınız yüzünden bazı fırsatları kaçıracak olabilirsiniz bununla birlikte bu nedenlerden dolayı özel hayatınızda ciddi pürüzler ortaya çıkabilir bugün.
 
Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar uzun süredir içinde bulunduğunuz yalnızlık son bulacak gibi gözüküyor şanslı gününüzdesiniz aşk her an kapınızı çalabilir bugün. 
 
Kova: Bugün sevgili kovalar evliyseniz evlilik hayatınızda yeni kararlar alabilir ve çocuk sahibi olmayı düşünüyor olabilirsiniz lakin ilk önce maddi anlamda her şeyi düzene sokmalısınız. 
 
Balık: Bugün sevgili balıklar parasal konularda yaşadığınız küçük çaplı krizler beklenen ödemelerin gelmesiyle son bulacak iş ve eğitim hayatınızda ise uzun süredir beklediğiniz gelişmeler gerçekleşebilir bugün. 
 

13 Nisan Cuma

 
Koç: Bugün sevgili koçlar ele avuca sığmıyorsunuz enerjiniz yüksek ve güzel özel hayatınızdaki olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirmiş gözüküyor bugün. 
 
Boğa: Bugün sevgili boğalar ikili ilişkilerde iletişim kopuklukları ve gerginlikler meydana gelebilir iyi bir dinleyici olmanızı tavsiye ederim bugün. 
 
İkizler: Bugün sevgili ikizler evliyseniz evlilik hayatınızda ki sorunlar tekrar gündeme gelebilir iş hayatınızda olumlu gelişmeler anlaşmalar karşılayabilir sizi bugün. 
 
Yengeç: Bugün sevgili yengeçler ilişkinizde ve özel hayatınızda çevrenizdeki insanlara karşı büyük güven sorunları ortaya çıkabilir eğer kronik bir sağlık sorununuz varsa baş gösterebilir bugün. 
 
Aslan: Bugün sevgili aslanlar evdeki hesabın çarşıya uymadığını fark edecek ve harcamalarınıza daha dikkat edeceksiniz bugünlerde ve yaptığınız tatil planını biraz erteleyeceksiniz korkarım .
 
Başak: Bugün sevgili başaklar yaptığınız fedakarlıkların ve harcadığınız emeklerin karşılığını alacaksınız ancak beklentinizin altında olacak maalesef. 
 
Terazi: Bugün sevgili teraziler beklemediğiniz olay ve durumlara hazırlıklı olun maddi harcamalarda aşırılıktan ve abartıdan uzak durmaya çalışın. 
 
Akrep: Bugün sevgili akrepler eskiye özlem olabilir eski sevgiliniz eşiniz dostunuz ile tekrar iletişim kurup bir araya gelmeniz olası bugün. 
 
Yay: Bugün sevgili yaylar hem ruhsal hem fiziksel olarak çok bitkin hissediyor olabilirsiniz sevdiklerinizi ihmal etmemeye gayret edin. 
 
Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar sakarlığınız bugün üstünüzde aman dikkat fevri davranışlardan uzak durmalısınız bu ara biraz durgunluğunuz üstünüzde. 
 
Kova: Bugün sevgili kovalar enerjiniz biraz düşük gibi çevrenizden aldığın olumlu olumsuz eleştiriler sizi çok irrite ediyor olabilir yapıcı eleştirilere kulak vermeye çalışın.
 
Balık: Bugün sevgili balıklar şanslı gününüzdesiniz aşkı bekleyenleriniz için iyi haberler var yeni bir aşk karşılayacak sizi bugün. 
 

14 Nisan Cumartesi

 
Koç: Bugün sevgili koçlar en yakınızdaki ile çok güzel paylaşımlar yapacak ve çok güzel vakit geçireceksiniz özel hayatınızda her şey yolunda ve netken maalesef iş ve eğitim hayatında belirsiz durumlar içindesiniz. 
 
Boğa: Bugün sevgili boğalar akademik kariyer kendinizi geliştirmek istediğiniz işler ve alanlar öncelik olabilir bugün sizin için.
 
İkizler: Bugün sevgili ikizler iş çevrenize yatırım yapmak için çok doğru zaman dilimindesiniz geleceğe yönelik planlar yapmalı ve ileride nerde olacağınızı ne yapacağınızı planlamalı ve ona göre kendinize bir rota belirlemelisiniz
 
Yengeç: Bugün sevgili yengeçler yaptığınız her şeyin sizi güncel tuttuğunu ve geliştirdiğini fark edeceksiniz yalnızsanız arkadaş grubunuzdan size ilgisi olan birini fark etmeniz olası bugün. 
 
Aslan: Bugün sevgili aslanlar uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler birer birer olmaya başlıyor keyfiniz yerinde ancak ikili ilişkilerde iletişim bozuklukları ve ses yükselmeleri gözlemlenebilir.
 
Başak: Bugün sevgili başaklar kendinizi güçlü hissettiğiniz bir dönem ancak buna güvenerek ani hareket etmekten ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. 
 
Terazi: Bugün sevgili teraziler kendinizi dağınık ve amaçsız bir boşlukta hissediyor olabilirsiniz bu geçici bir dönem sizin için hedeflerinizi belirlemeli ve ona odaklanmalısınız .
 
Akrep: Bugün sevgili akrepler hayatınızın kontrolünü bir süredir sizde olamadığını farkına varacaksınız etrafınızdaki insanlara fazla söz hakkı tanımanızı tavsiye etmem bugünlerde .
 
Yay: Bugün sevgili yaylar yaşam alanınızda işinizde eşinizin dostunuzun olaylara karşı gösterdiği tepkilerin değiştiğini gözlemleyebilirsiniz maddi birikimleriniz artabilir bugünlerde. 
 
Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar girişimlerde ve ortaklıkta bulunmak için doğru bir zaman maddi rahatlama içine gireceksiniz gibi duruyor bugün.  
 
Kova: Bugün sevgili kovalar kendinizi iyi ve güçlü hissedeceğiniz bir dönemdesiniz bir yatırımda söz konusu olabilir bugün. 
 
Balık: Bugün sevgili balıklar çevrenizde çok değer verdiğiniz kişileri ihmal ettiğiniz için onların güvenini ve sevgisini kaybetmiş olabilirsiniz biraz yalnız kalıp kendinizi hatırlamanız gerek bugün. 
 

15 Nisan Pazar

 
Koç: Bugün sevgili koçlar kendinizi geliştirmek ve bir şeyler katmak için doğru zaman dilimindesiniz ailenize vakit ayırmalı ve onları ihmal etmekten kaçınmalısınız bugün .
 
Boğa: Bugün sevgili boğalar iş ve eğitim hayatınızda olumlu yönde gelişmeler gözlemlenebilir maddi anlamda küçük pürüzler meydana gelebilir harcamalarınıza dikkat etmelisiniz bugün.
 
İkizler: Bugün sevgili ikizler çevrenizdeki bireyler tarafından yaptıklarınız tam anlamıyla fark edilince hem takdir edilecek hem de bazı eleştirilere maruz kalacaksınız içinizdeki iyimserliğe odaklanmaya çalışın bugün. 
 
Yengeç: Bugün sevgili yengeçler çevrenizde pek çok kişi var işbirliği olanakları gün geçtikçe artıyor sizin için işler yüzünden kendinizi ihmal etmeyin ve sağlınıza da dikkat edin bugün. 
 
Aslan: Bugün sevgili aslanlar içten içe yalnız hissettiğiniz bir dönemi geride bırakıyorsunuz eşiniz veya bir dostunuz ile bu sıra bir yatırıma girmekten kaçınmayın maddi anlamda rahatlama sağlayacaktır sizin için.
 
Başak: Bugün sevgili başaklar hayatınızın kontrolü sizde olsun ve öncelliğiniz siz olun kendiniz ile ilgili verdiğiniz kararlar çok önemli işiniz eğitiminiz sağlınız çevrenizden büyük müdahalelere izin vermeyin özellikle bu konularda.
 
Terazi: Bugün sevgili teraziler karamsarlığa kapıldığınız bir dönemden geçiyor olabilirsiniz hayatınızda her konuda öz disiplininizi devam ettirirseniz olumlu ve başarılı reaksiyon alabilirsiniz .
 
Akrep: Bugün sevgili akrepler hareketli dinamik ve eğlenceli geçmesi olası yeni ortamlara girecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız bugün.
 
Yay: bugün sevgili yaylar yeni paranızı elde tutmak konusunda büyük problemler yaşıyor olabilirsiniz parayı yönetmeyi öğrenmeniz gerek beklediğiniz zam ödemeler veya miras gibi toplu bir ara elinize geçebilir bugünlerde.
 
Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar iş teklifleri alabilir ve iş ortaklığına gidebilirsiniz en doğru kararı vereceğinize inanıyorum özel hayatınızdaki bazı sorunlar birer birer çözülüyor bugün.
 
Kova: Bugün sevgili kovalar  uyumlu bir insan olduğunuzu herkes farkında ancak her konuda çevrenizdeki bireylerden fikir almak zorunda değilsiniz kendi başınıza hareket etmenizi öneririm sizin için.
 
Balık: Bugün sevgili balıklar eşiniz veya partneriniz ile aranızdaki bağ gün geçtikçe güçleniyor özel hayatınızdaki her şey yolunda ilerliyor küçük maddi sorunlar meydana gelebilir bugün.
 
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.