9 ünlü çiftin tanışma hikayesi

Özellikle sevgilisi olmayanlar, çiftlerin tanışma hikayelerine bayılır. Ünlü çiftlerin tanışma hikayeleri genelde umut olur. "Kimi nerede göreceğimi, nerede aşık olacağımı bilemem" dedirtir. Ünlülerin tanışma hikayeleri sıradan insanlara göre genelde daha farklı olur, ama çok daha renklidir de aynı zamanda. İşte 9 ünlü çiftin tanışma hikayeleri!

04 Temmuz 2020, Cumartesi 15:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
David Beckham – Victoria Beckham

David Beckham – Victoria Beckham

David, Victoria’yı ilk Spice Girls grubunun klibinde görmüş. O zamanlar Spice Girls üyesi olan Victoria’yla tanışmak için araya ortak arkadaşlar girer. Zaman ilerledikçe Victoria, David’in maçlarını izlemeye gider olmuş. Victoria’nın telefon numarasını almayı başaran David onunla samimiyetini ilerletti. Bir süre sonra iki taraftan da aşk itirafları duyuldu. Çiftin evlilikleri devam ediyor.

Luciana Barroso – Matt Damon

Luciana Barroso – Matt Damon

Çift 2003 yılında Damon’ın rol aldığı Stuck On You adlı filmin Miami’deki çekimleri sırasında tanıştı. O dönemlerde barmen olan Barroso ve onun çalıştığı bara giden Matt birbirlerine görür görmez aşık olmuşlar. Şimdilerde evli ve mutlular.

 Catherine Zeta Jones – Michael Douglas

Catherine Zeta Jones – Michael Douglas

Michael, Catherine’i ‘Zorro’ filminde görüp ona gönlünü kaptırmıştır. Yıllar sonra bir davette tanışma şansları oldu. Michael şansını deneyip ‘’Çocuklarınızın babası olabilir miyim?’’ diye sordu. O sıralar evli olduğu için terslenen Micheal, eşinden boşanarak Catherine’in peşinde dolanmaya başlar. Israrlara dayanamayan Catherine onunla görüşmeyi kabul eder. Bu görüşmelerin sonu evliliğe kadar dayanır.


 Michelle Obama – Barack Obama

Michelle Obama – Barack Obama

First Lady ve Barack Obama 1989 yılında Chicago’da bir hukuk bürosunda tanışmış. O dönemler soyadı Robinson olan Michelle 27 yaşındaki bir hukuk stajyerini öğle yemeğine çıkmayı teklif etmiş. Kötü giyimli olan bu adam Barack Obamaydı. Michelle ondan çok etkilenmiş ve çift aralarındaki samimiyeti ilerletmiş. Dört yıl flörtün ardından evlenen çift mutluluklarını bugün de koruyor.

 Reese Witherspoon – Jim Toth

Reese Witherspoon – Jim Toth

İkili ortak bir arkadaşlarının evindeki partide tanıştılar. Partide alkolü fazla kaçıran birisi Witherspoon’u rahatsız ediyordu. Sarhoş davetlinin arkadaşı olan Jim Toth olaya el koyarak Witherspoon’u kurtardı. Bu olaydan sonra ayrılmayan ikili ilişkilerini evlilikle taçlandırdı.

Pelin Akil – Anıl Altan

Pelin Akil – Anıl Altan

Arkadaş gruplarında hep karşılaşan Pelin ve Anıl, aynı dizide farklı zamanlarda da çalışmışlardır. Bir gün Pelin, eskiden çalıştığı film setini ziyarete gittiğinde Anıl’ı görür. Oyunculuğundan etkilenen Pelin, Anıl’la sohbet etmeye başlamış. İkili arasındaki güçlü etkileşim sonrasında onları evlilik yoluna kadar sürüklemiş. Çift şimdilerde mutlu bir evlilik yaşıyor.

Felicity Huffman – William H. Macy

Felicity Huffman – William H. Macy

William, Felicity ile tanıştıkları dönemde ona eğitmenlik yapıyordu. Çift 80’lerinin başında Macy’nin hem kurucularından hem de eğitmenlerinden biri olduğu Atlantic Theater Company’de tanıştı. Huffman, o sıralar drama dersleri alıyordu. 15 yıl boyunca sevgili kalan çift 1997 yılından beri evliler.


Heidi Klum – Seal

Heidi Klum – Seal

Birlikte dört çocukları olan çift birbirlerini ilk defa bir otelin lobisinde görmüş. O dönemler hamile olan Heidi, Seal’a aşık olur. Heidi, şarkıcıyı yemeğe davet edince ikilinin ilişkileri başlamış oluyor. Seal, Heidi’nin başka birinden olma kızını evlat edindi. Çift aynı yılın mayıs ayında dünya evine girdi.

Yoko Ono – John Lennon

Yoko Ono – John Lennon

Beatles’ın beyni olan Lennon, 1966 yılının kasım ayında sanatçı Yoko Onon ile Londra’daki sergisinde tanıştı. Lennon ilk görüşte kıza kalbini kaptırarak onunla konuşmaya çalışır. Yoko, ünlü bir adamın kendisiyle ilgilenmesinden etkilenir ve çift üç yıl sonra evlenir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkeklere mesaj atmamanız gereken 5 zaman