AA muhabiri Abdulkadir Nişancı'yı arama çalışmaları yeniden başladı

AA muhabiri Abdulkadir Nişancı'yı arama çalışmaları yeniden başladı

Çalışmalar 4’üncü günde Trabzon ve Bayburt tarafında eşgüdümlü yürütülürken, AA muhabiri Abdulkadir Nişancı’ya ait telefon sinyaline ulaşılamıyor

13 Mayıs 2019, Pazartesi 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bayburt-Trabzon arasında bulunan Soğanlı Dağı’ndaki yol açma çalışmalarını takip ederken Derebaşı Virajları’nda bastığı kar kütlesinin kopması sonucu uçuruma düşen AA Bayburt muhabiri Abdulkadir Nişancı’yı arama çalışmalarına yeniden başlandı.

AFAD EKİBİ VE SU ALTI ARAMA KURTARMA TİMLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Bayburt, Erzurum ve Trabzon AFAD ve UMKE ekipleri, Trabzon AKUT, Rize Emniyet Müdürlüğü dalgıç ekipleri, Erzurum ve Rize Jandarma Komutanlığı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timleri, Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) su altı arama kurtarma ve dağ arama kurtarma timleri, 4’üncü günün sabahında çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar Bayburt ve Trabzon tarafında eşgüdümlü yürütülürken, JÖAK su altı ekipleri ve dalgıçlar, dar vadi içindeki derede arama tarama yapıyor. Ekipler, bugün de belirledikleri noktalarda dereye girerek çalışmalarına gün boyu devam edecek. Öte yandan, Abdulkadir Nişancı’ya ait telefon sinyaline ulaşılamadığı bildirildi. (AA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dibeybe: Türkiye'nin kalıcı ateşkese yönelik desteğinden dolayı müteşekkiriz