ABD'de 'Seks Kutusu' isyanı

ABD'de yeni başlayacak bir televizyon programında, ilişkilerinde sorun yaşayan çiftler, izleyicilerin hazır bulunduğu bir stüdyoda kutu şeklindeki bir odanın içine girip seks yapacak. Program henüz başlamadan tartışmalara neden oldu

27 Şubat 2015, Cuma 15:51
A A
ABD'de 'Seks Kutusu' isyanı

Daha önce İngiltere’de yayınlanan ve tepki çeken ‘Sex Box’ (Seks Kutusu) adlı  programın ABD’de de başlayacağı bildirildi. İlişki terapisi programında, çiftler, sahnede penceresi olmayan küçük bir odaya girecek ve seks yapacak.Associated Press’in haberine göre, çiftlerin cinsel ilişki yaşadığı esnada stüdyodakiler bekleyecek. Eleştiri yağmuruna tutulan yarışmanın iptal edilmesi için 38 bin kişinin imza verdiği ifade edilirken, kanal, programın bugün yerel saatle 22.00’de başlayacağını duyurdu.

‘Sex Box’un İngiltere versiyonunda üç terapist bir çiftle buluşup, ilişkilerindeki sorunları inceliyor. Katılımcılarla konuşan terapistlerden Chris Donaghue, bir süre sonra çifte, “Seks kutusuna girmeye hazır mısınız?” sorusunu soruyor. Programda herhangi bir çıplaklık bulunmazken, çiftlerin kıyafetleri kutu çıkışı sahne görevlileri tarafından kontrol ediliyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kadın maskesiyle gezen erkeklerin dünyası