ABD'nin ünlü köpeği Marnie 18 yaşında öldü

ABD'nin ünlü köpeği Marnie 18 yaşında öldü

Shih Tzu cinsi köpek Marnie, Los Angeles'taki evinde hayata gözlerini yumdu. Sahibi Shirley Braha ülserle savaşan Marnie'nin huzur içinde vefat ettiğini söyledi. Engelli olduğu için dili sürekli dışarıda olan Marnie, sevimli Instagram pozlarıyla herkesin kalbini kazanmıştı. Marnie 1.8 milyon takipçisi ile 2015'te 'Instagram'daki en ünlü Amerikan köpeği' unvanına sahip olmuştu.

08 Mart 2020, Pazar 14:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amerika'nın 'en ünlü Instagram köpeği' Marnie, 18 yaşında öldü. Shih Tzu cinsi Marnie, alışılmadık derecede uzun dili ve selfie sevgisi sayesinde sosyal medyada herkesin sevgisini kazanmıştı. Sahibi Shirley Braha, sevimli köpeğin ülserle cesurca savaştıktan sonra yaşlandığını ve huzur içinde vefat ettiğini söyledi. Marnie'nin sevimli pozlarını Instagram'a yükleyen sahibi, bir gecede 1.8 milyon takipçi kazanmıştı. Marnie, 2015 yılında The New Yorker tarafından 'Instagram'daki en ünlü Amerikan köpeği' seçildi. Kısa bir süre sonra bütün ünlülerle fotoğraf çekilme şansı oldu.

https://www.instagram.com/p/B9ciuMYHEMG/
https://www.instagram.com/p/BhpkFEAH9fq/
https://www.instagram.com/p/Blood5dnh71/
https://www.instagram.com/p/Bm6yNSznlbE/
https://www.instagram.com/p/BnChduKHhme/

Shirley Braha, 'Etrafında kalabalıklar oluşunca çok sevinirdi. Küçük danslar yapardı. Poz verirdi. Onu poz vermesi için hiç eğitmedim. Doğrudan kameraya baktı, hareketsiz kaldı ve herkese istedikleri en mükemmel özçekimleri verdi. O bir profesyoneldi' diyor.

https://www.instagram.com/p/BfMgI10HldP/
https://www.instagram.com/p/Bfttnb1HpYn/

Marnie, hayvan kontrol görevlileri tarafından sokakta bulunmuştu. Çok kötü koktuğu için görevliler ona 'kokuşmuş' adını takmıştı. İnternetteki sahiplendirme ilanını gören Shirley Braha onu hemen evlat edindi.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yüksek tansiyonun ilacı: Evcil hayvanlar