Abdülkadir Ömür 4-6 ay yok

Abdülkadir Ömür 4-6 ay yok

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür, AEK ile oynanan Avrupa Ligi ön eleme maçında sakatlanmıştı. Oyunu yarıda bırakmak zorunda kalan Abdüş'ün sahalardan ne kadar uzak kalacağı belli oldu: En az 4, en fazla 6 ay.

12 Eylül 2019, Perşembe 12:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Trabzonspor'un Abdülkadir Ömür'ün sakatlığıyla ilgili resmi açıklaması şöyle:

"Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, futbolcumuz Abdülkadir Ömür’ün sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Abdülkadir Ömür’ün başarılı bir ameliyat geçirdiğini belirten Güven, “AEK Atina maçında sol dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Abdülkadir Ömür bugün Almanya’da sol diz menisküsünden başarılı bir operasyon geçirmiştir. Yaklaşık 2 saat süren ameliyat sonrasında operasyonu gerçekleştiren doktorların verdiği bilgiye göre uygulanan ameliyat tekniği gereği oyuncumuz 4 ila 6 ay sahalardan uzak kalacaktır” dedi.

Tedavinin bir süre Almanya’da devam edeceğini ifade eden Yaşar Kibar Güven, “Oyuncumuz Abdülkadir Ömür, ameliyat sonrası tedavi ve tetkikler için bir süre Almanya’da kalacak, ilerleyen süreçte ise Trabzon’a dönerek kontrollü olarak tedavisine burada devam edilecektir” dedi.

Ayrıca Başkanımız Ahmet Ağaoğlu da ameliyatın ardından futbolcumuz Abdülkadir Ömür’ü Almanya’da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti."

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nihat Özdemir açıkladı: Ne olursa olsun, liglere devam edeceğiz