Abdürrahim Albayrak Falcao transferinin bilinmeyenlerini anlattı ve özür diledi

Galatasaray'ın efsane yöneticisi Abdürrahim Albayrak, dün gerçekleştirilen kongrede konuştu. Bir önceki yönetimde 2. Başkanlık görevini yürüten Albayrak, en çok eleştirildiği Radamel Falcao transferinin detaylarını anlattı.

17 Ekim 2021, Pazar 10:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Abdürrahim Albayrak Radamel Falcao konusunda bilinmeyen bazı detayları anlattı. Falcao ile ortaya çıkan fotoğrafı için özür dileyen Albayrak, şunları söyledi:

"Ben Falcao'yum!"

"Ben Falcao'yum!"

Başkan dedi ki, "Taraftarın dediğini yapacağım, Falcao'yu istiyorum."

Monaco'ya gittik, görüşmeler yaptık. Şanssız bir resim ortaya çıktı. O resmin ortaya çıkmasından dolayı özür dilerim. Bir hataydı. Falcao'ya bonservis bedeli istediler. Falcao dedi ki, "Ben Falcao'yum öyle 5-6 milyon euro transfer bedeli ile bir yere gitmem. Bana imza parası vereceksiniz."

"İndirim yapanlara teşekkürler"

"İndirim yapanlara teşekkürler"

Babel'i sezon ortasında alırken, 2.5 milyon Euro imza parası verdik. Babel'e de buna yakın ücret ödedik. Birkaç kişi hariç herkes maaşından 1.5 maaş indirim yaptı. Falcao'dan 500 bin Euro kestik mi, kestik. Sezonu kapamış Andone ülkesine dönerken 1.5 maaş indirim yaptı. O günlerde indirim yapan futbolculara teşekkür ediyorum. 

"Aldık, tutmadi"

"Aldık, tutmadi"

Falcao'ya yıllık 5 milyon Euro verdik. İmza parası içinde olma şartı ile verdik. Bu transfer tutmadı, olmadı. Dünya çapında santrfor alıyorsunuz, tutmadı. Şanssızlık mı diyelim, uymadı. Falcao'yu aldık. Bunu da başkan tamamen taraftarın isteklerine, arzularına dayanarak aldı. Falcao'ya verdiğimiz para yıllık 5 milyon Euro. Maç başı ücretleri vardı. Falcao'nun durumu budur

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İhanetle başlamıştı, ihanetle bitiyor: Wanda Nara ile Icardi ayrılıyor