Abdürrahim Albayrak o buluşmanın sebebini açıkladı

Galatasaray geçtiğimiz günlerde Abdürrahim Albayrak ile Dursun Özbek buluşmuştu. Bu görüşmenin detayının ise başkanlık seçimiyle ilgili olduğu ve Albayrak'ın Özbek'e başkanlık teklifi yaptığı iddia edilmişti. Albayrak'tan açıklama geldi.

25 Nisan 2021, Pazar 10:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz günlerde Abdürrahim Albayrak ile Dursun Özbek arasındaki buluşmanın nedeninin Galatasaray seçimiyle ilgili olduğu öne sürülmüştü. İddialara göre Albayrak, Özbek'e "Kulübün ödemesi gereken çok borcu var. Bunu ancak sen verebilirsin. Gel Başkan ol, biz de Yusuf Günay'la senin arkanda duralım" demişti. Ancak Albayrak o görüşmenin sebebinin farklı olduğunu açıkladı.

Özbek ile sadece geçmiş dönem borçlarıyla ilgili olarak toplantı yapıldığını ifade eden Albayrak, "Dursun Özbek'in kendi başkanlığı döneminden kalan bir alacağı vardı. Son 1 ayda karşılıklı ibralaşmak için Dursun Özbek ile Galatasaray Yönetim Kurulunun bilgisi dahilinde 3-4 kez toplantı yapılmıştır. Galatasaray Spor Kulübünün Dursun Özbek'e olan bütün borçları ödenmiş ve kendisinin Galatasaray kulübünden bir alacağı kalmamıştır. 

Ayrıca karşılıklı ibralaşma da yapılmıştır. Aslında yapılan toplantı bundan ibarettir. Yaptığımız bu toplantılarda Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcımız Yusuf Günay ile Baş Hukuk Müşavirimiz Petek Arslan da yer almıştır" dedi.

Buluşmayla ilgili bir diğer iddia ise Özbek'in Albayrak'a "Kırgınlığımdan ötürü aday olmayı düşünmüyorum. Çok istersen sen aday olabilirsin Abdürrahim Bey. Camiadan destek alırsın" dediği iddia edilmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sergen Yalçın'dan hakem tepkisi: Yardımcısı at diyor, Cüneyt Çakır atmıyor