Abdürrahim Albayrak ve eşi corona virüse yakalandı

Abdürrahim Albayrak ve eşi corona virüse yakalandı

Galatasaray'ın 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak, geçtiğimiz günlerde corona virüs şüphesiyle teste tabi tutulmuş ve sonuçları negatif çıkmıştı. Albayrak'ı ikinci testi ise pozitif çıktı. Abdürrahim Albayrak'ın eşi Şükran Albayrak'ta da corona virüs tespit edildi.

23 Mart 2020, Pazartesi 11:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ, köşe yazısında Abdürrahim Albayrak'ın ve eşinin corona virüs testinin pozitif çıktığını yazmıştı. Üstündağ, yazısında "Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta corona virüs şüphesiyle Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesi’ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki pozitif çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da corona virüse yakalandığını öğrendim. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor" bilgisini vermişti.

Galatasaray Kulübü, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gelişmeyi doğruladı.


Abdürrahim Albayrak'tan ilk açıklama:

Koronavirüs şüphesi ve tedbiri için hastanede bulunan ve kendisine ulaşılan Abdurrahim Albayrak, DHA aracılığıyla sevenlerine mesaj yollayarak, "Herşey inşallah daha iyi olacak. Çok şükür iyiyim, kendimi iyi hissediyorum. Arayan ve mesaj atanlara teşekkür ederim, onlardan moral almak, onlardan dua almak bizi güçlü kılıyor. Herkese selam" dedi.

Yeşilköy'deki özel bir hastanede kontrol altında tutulan Abdurrahim Albayrak, odasında cama yaklaşarak iyi olduğunu anlatmak için DHA ekibine el de salladı.

Galatasaray'ın idari menajeri ve gönüllü tercümanı Mert Çetin de Abdürrahim Albayrak için geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Herkese test yapıldı

Üstündağ, "Bu arada 15 Mart’ta oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçını stadyumda izleyen, orada teknik heyet ve diğer yöneticilerle de bir araya gelen Abdurrahim Albayrak’ın hemen akabinde hastalanması, kulüpte büyük endişe uyandırdı. Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği gelen duyumlar arasında. Temennim, Albayrak çiftinin de bir an önce iyileşip taburcu olması..." düşüncesini dile getirdi.

Fenerbahçe'den 'geçmiş olsun' mesajı

"Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, eşi Şükran Albayrak ve Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; Abdurrahim Albayrak ile eşinin en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını ve iyi haberlerini almayı temenni ediyoruz."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER EURO 2020'nin ertelenmesine en çok onlar üzüldü